Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Inzerát #68781

Abys mohl vložit inzerát, musíš se vpravo nahoře přihlásit. Pokud ještě nemáš svůj účet, zaregistruj se.
Onload
Onload
Načítám...
Onload Onload
Upozornění: Tato sekce inzerátů může obsahovat erotickou a sexuální tématiku.

Stisknutím tlačítka „OK a skrýt upozornění“ potvrzuješ, že:
  1. Je mi více než 18 let a již jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu.
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Budu si vybírat a používat pouze a výhradně takové materiály, které neporušují zákony státu, ve kterém se nacházím.
  6. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení.

Pokud splňuješ všechny podmínky uvedené v bodech 1 až 6, jsi oprávněn stisknout tlačítko „OK a skrýt upozornění“. V opačném případě okamžitě opusť tuto stránku.
Plzeňský kraj › Plzeň-městoOff-line Anonym
Ahoj,hledám kluka - chlapa / bi / gaye ( pasiva ),svobodnýho,nebo vdovce klidně starší z Plzně až z Nýřan, na přátelství,kamarádství a častý sex,ale nepravydelný,bez narušení soukromí.Nehledám jen úlet,ale chtěl bych kámoše stálého na uvolňování a milování.Který má rád mazlení,kterému, v*****ím p**o, budu lízat tvou dírku, koule,prstil análek a pak bych ti análek ošukal, budeš li mít menší M,tak i já se nechám opíchat análek.Napiš jestli se ti to líbí.Nechci kluka - muže co střídá partnery každou chvíli,ale stálého kámoše,na blbnutí a užívání si všeho v sexu naplno. Pište jen od X do 90 let a štíhlé a nebo plnoštíhlé postavy do 100 kg, jak vypadáša, máš bříško,na tom vůbec nezáleží,ale na chuti ano. Děkuji za pochopení. Nabízím a zároveň" požaduji solidní jednání a diskrétnost, čistotu a 100 % zdraví ". Zázemí nemám, bohu žel...tudíž schůzky jen u tebe.... Já Plzeňák 50 / 173 / 80, M13 / 4,5....stále hledám a nemohu najít kámoše na sex,... pouze vážný zájemci..., zanech tel. číslo a email adresu, urychlí to seznámení a schůzku. Děkuji předem za nabýdky....sp...plzeňák.
Nahlásit
OnloadOnload
Copyright 2011–2017 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload