Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Inzerát #70654

Abys mohl vložit inzerát, musíš se vpravo nahoře přihlásit. Pokud ještě nemáš svůj účet, zaregistruj se.
Onload
Onload
Načítám...
Onload Onload
Upozornění: Tato sekce inzerátů může obsahovat erotickou a sexuální tématiku.

Stisknutím tlačítka „OK a skrýt upozornění“ potvrzuješ, že:
  1. Je mi více než 18 let a již jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu.
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Budu si vybírat a používat pouze a výhradně takové materiály, které neporušují zákony státu, ve kterém se nacházím.
  6. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení.

Pokud splňuješ všechny podmínky uvedené v bodech 1 až 6, jsi oprávněn stisknout tlačítko „OK a skrýt upozornění“. V opačném případě okamžitě opusť tuto stránku.
Hledám vztah 12. 10. 2016 v 23:38
Jihočeský kraj › Jindřichův Hradec › DačiceOff-line DarkTony  (24/182/68)
Zdravím všechny... aby se v této době potkaly dvě duše, co si budou rozumět není tak lehké, jak se může zdát. Kor co se poznání kluk+kluk týče. Zkouším to tedy zde... co bych chtěl? Jednoduché věci(které se ovšem zdají být na hledání stále složitější a složitější)... randění, vztah, láska... užívat si konečně normální, hezký a klidný vztah... klidně napište, pokecáme, ale hned říkám, že nad 35 už se nesejdu... ale karty máte ve svých rukou a třeba mě zaujmeš ;) musí být sympatie, to je jasné... láska je něco, co se nedá uspěchat... nejsem zoufalý a nejsem smrt, abych bral vše. Prostě zkouším pokoušet štěstěnu... a kdyby se zadařilo, bylo by fajn. Nebudu říkat, že vzhled nehraje roli, určitě hraje, ale je to jeden z 10 faktorů. Takže pište, dejte o sobě vědět, prostě cokoliv vám řekne srdce, že máte udělat ;) hezký večer/den
Nahlásit
OnloadOnload
Copyright 2011–2017 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload