Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Inzerát #79356

Abys mohl vložit inzerát, musíš se vpravo nahoře přihlásit. Pokud ještě nemáš svůj účet, zaregistruj se.
Onload
Onload
Načítám...
Onload Onload
Upozornění: Tato sekce inzerátů může obsahovat erotickou a sexuální tématiku.

Stisknutím tlačítka „OK a skrýt upozornění“ potvrzuješ, že:
  1. Je mi více než 18 let a již jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu.
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Budu si vybírat a používat pouze a výhradně takové materiály, které neporušují zákony státu, ve kterém se nacházím.
  6. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení.

Pokud splňuješ všechny podmínky uvedené v bodech 1 až 6, jsi oprávněn stisknout tlačítko „OK a skrýt upozornění“. V opačném případě okamžitě opusť tuto stránku.
Hledám vztah 16. 07. 2017 v 22:29
Vysočina › JihlavaOff-line Anonym
Ahoj, hledám někoho ve věku 17-22 let, pokud jsi věkem jinde tak napiš a třeba si budeme rozumět. Hledám obyčejnýho kluka, kterýmu nesmrdí práce, pečuje o sebe, má smysl pro humor. Vztah nejde najít, musí se budovat. Za rok skončím se školou a jsem ochotný se přestěhovat kamkoli kde bude slušná práce a možnost normání existence (do Chánova nejdu!). Hledám někoho do života, kdo mě bude mít rád, nebude se stydět za to kdo a s kým je, někoho kdo se rád směje a rád něco tvoří. Pokud jsi náhodou asexuál, tak se nic neděje, protože i přes to že sex k životu patří, jsem ochoten se bez něj obejít. Mimochodem hledám někoho komu nejde jen o SEX!

(Zprávy stylu: CO HLEDÁŠ nebo JAK JE? Si nechte pro sebe. Pokud příjde normání zpráva, není problém na ni odpovědět.)

Pokud jsi třeba jen zvědavej tak napiš a při nejmenším aspoň pokecáme;)
Nahlásit
OnloadOnload
Copyright 2011–2017 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload