Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Inzerát #85752

Abys mohl vložit inzerát, musíš se vpravo nahoře přihlásit. Pokud ještě nemáš svůj účet, zaregistruj se.
Onload
Onload
Načítám...
Onload Onload
Upozornění: Tato sekce inzerátů může obsahovat erotickou a sexuální tématiku.

Stisknutím tlačítka „OK a skrýt upozornění“ potvrzuješ, že:
  1. Je mi více než 18 let a již jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu.
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Budu si vybírat a používat pouze a výhradně takové materiály, které neporušují zákony státu, ve kterém se nacházím.
  6. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení.

Pokud splňuješ všechny podmínky uvedené v bodech 1 až 6, jsi oprávněn stisknout tlačítko „OK a skrýt upozornění“. V opačném případě okamžitě opusť tuto stránku.
Hledám vztah 13. 02. 2018 v 07:51
Karlovarský krajOff-line petricekkk  (66/148/54)
Najdu muže pro krásný věrný milenecký a přátelský vztah?Pohledný, milý, něžný, pouze pasivní se štíhlým a hladce oholeným tělíčkem by rád poznal obyčejného slušného, nepromiskuitního, milého, hodného a nezadaného kamaráda a milence s vlastním útulným hnízdečkem, který mě bude mít opravdu rád a nebude to vztah založený pouze na sexu, pro krásný a dlouhodobý diskrétní milenecký vztah. Někdo pro lenošení v soukromí doma u televize nebo u láhvinky vínka, povídání si a hezký sexík?Moc mi scházíš, ozvi se.PS:Reaguji pouze na odpověď s fotem

PS: Pokud se neozve jednotlivec,, což tak i vypadá vzhledem k mé náročnosti hledaného :-) tak rád poznám i pár(dva muže) v hezkém a nepromiskuitním vztahu kteří by si rádi zpestřili svůj vztah a uvítali by společného přítele pro hezké milostné chvíle :-)
Nahlásit
OnloadOnload
Copyright 2011–2019 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload