Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Inzerát #86584

Abys mohl vložit inzerát, musíš se vpravo nahoře přihlásit. Pokud ještě nemáš svůj účet, zaregistruj se.
Onload
Onload
Načítám...
Onload Onload
Upozornění: Tato sekce inzerátů může obsahovat erotickou a sexuální tématiku.

Stisknutím tlačítka „OK a skrýt upozornění“ potvrzuješ, že:
  1. Je mi více než 18 let a již jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu.
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Budu si vybírat a používat pouze a výhradně takové materiály, které neporušují zákony státu, ve kterém se nacházím.
  6. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení.

Pokud splňuješ všechny podmínky uvedené v bodech 1 až 6, jsi oprávněn stisknout tlačítko „OK a skrýt upozornění“. V opačném případě okamžitě opusť tuto stránku.
Jihomoravský kraj › Brno-městoOff-line Anonym
Rad bych nasel 2 mozna i 3 v sexu aktivni trochu dominantni mlade kluky, nadrzence idealne kolem 15-16 let z Brna nebo okoli, kteri by se na mne obcas natesene treba nekde na chaticce vrhli a jeden po druhem se ve mne opakovane stridali, cpali do mne svoje pevne ocasy az po koule hluboko, projizdeli me v ruznych polohach a nakonec me pocakali, nebo jeste lip vsechno pekne prirozene strikali pri sukani rovnou do mne, at jsem toho semene plnej a pekne to klouze :) To uz je vsechno na domluve. Klidne casteji opakovat. Budu vam poslusne drzet, nez se udelate a muzu se v pripadne trojky zapojit i aktivne. Rad bych casem zkusil mit treba i dva ocasy ve mne zezadu zasunute zaroven :) Muzes ale napsat i sam a klidne uplne nezkuseny, nekoho dalsiho urcite najdem casem. Ja 29/185
Nahlásit
OnloadOnload
Copyright 2011–2018 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload