Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Hledám:
kamarádství
pokec
Založen:
12. 08. 2019
Návštěv:
2 116 ×
Přihlášen:
18. 04. 2021 v 23:10
Kraj:
Královehradecký kraj
Okres:
Náchod
Základní údaje
Znamení:
lev
O mně
Proč jsem se na těchto stránkách zaregistroval? Abych si našel kamaráda s výhodami (plus mínus mého věku). Vše ostatní záleží na vzájemné slušně vedené dohodě.
Nevěřím na vztah, byť i jen kamarádský, na dálku, čili zajímají mě pouze profily z Královéhradeckého kraje; s ostatními si klidně budu psát, ale nic z toho s tou největší pravděpodobností nebude.

Na které zprávy určitě nebudu odpovídat:
1) zprávy typu "čau" či "jak se vede?" a různé variace na toto znění;
2) zprávy složené z infinitivů, popř. nanejvýš z podmětu a přísudku;
3) zprávy, které budou dávat znát, že jejich autor neovládá ani na elementární úrovni svou mateřštinu (přepsat se může každý, to beru); nemusí být všichni kdovíjací spisovatelé a lingvisté, ale znalost alespoň základů mateřského jazyka snad není zase tak velký a nesplnitelný požadavek.

Prosím vás: fotky svého náčiní mi v žádném případě neposílejte. Nemám o to vůbec žádný zájem. Nebudete-li to respektovat, dostanete se do mého seznamu blokovaných.

Pakliže si píšeme a zjistíte, že nemáte zájem v diskusi či dokonce v plánování pokračovat, dobrá, respektuji to, ale myslím, že napsat "nemám zájem" (nebo "rozmyslel jsem si to" nebo něco takového), z toho ještě nikomu prsty neupadly. Vás by také mrzelo, kdyby si s vámi někdo psal, plánoval a povzbuzoval vaše naděje, aby záhy bez jediného slova přestal úplně komunikovat, tak nebuďte stejní.
Onload

Názory k profilu

Přihlas se a okomentuj profil. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
Onload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload