Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Termax Club (Praha)

Onload
Termax Club
Vinohradská 40, Praha
Otevírací doba
Pondělízavřeno
Úterýzavřeno
Středazavřeno
Čtvrtekzavřeno
Pátek22:00 – 07:00
Sobota22:00 – 07:00
Nedělezavřeno

Celkové hodnocení

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hodnotilo 10 uživatelů

Tvoje hodnocení

Přihlas se a ohodnoť!
prostor klimatizován Onload

Informace o podniku

Club terMAX se nachází v centru Prahy a v současné době je největším gay klubem v České republice. Dva bary s příznivými cenami alkoholických a nealkoholických nápojů a koktejlů vás nenechají na suchu.

Otevřeno každý pátek a sobotu, plus výjimečné akce.

Onload

Placení platební kartou

Ne

Kontakt

Adresa: Vinohradská 40, Praha, 120 00

Telefon: +420 222 710 462
E-mail: club-max@club-max.cz
Web:
Facebook:

1 názor k podniku

25. 03. 2018 v 08:22Off-line barde  (48/176/95)
Dobrý den,

jsem stálým zákazníkem klubů Termix a Termax (předtím ON, Valentino, Gejzeer, atd.) přes 10 let, nicméně co se děje v poslední době snad není možné.
V sobotu 24.03. jsem byl v klubu Termax a chápu že dle zákona se uvnitř nesmí kouřit, proto jsem chodil ven, ale když jsem 25.03. v 05:30 hod., a to podle nového času (podle zimního 04:30 hod.) chtěl jít ven z klubu Termax, vyhazovač svalnatější postavy bez vlasů, kterého jsem tam viděl poprvé mi sdělil, že mě už zpátky dovnitř nepustí, i když mám bundu v šatně. Sdělil jsem mu, že když se dle zákona uvnitř nesmí kouřit, musí se dodržovat i zákon v podniku, který je veřejně přístupný a do konce otevírací doby 06:00 hod. může kdokoli jít ven si zakouřit a pak vstoupit zpět, když ještě nebude konec otevírací doby 06:00 hod.
Vyhazovač mě napadl a tahal ven, že si to tam se mnou vyřídí. Naštěstí mám 106 kg a 8 let praxe v bojových uměních, nicméně nechodím se do klubu Termax natahovat s vyhazovačem, který je nervózní z toho, že mu za půl hodiny končí pracovní doba, i když ji má díky posunu na Letní čas o hodinu kratší. Umím si představit, kdyby šlo o někoho jiného, byl by doslova zmlácen jako na ulici jen proto, že si chtěl jít ven zakouřit půl hodiny před ukončením otevírací doby.
Sdělil jsem vyhazovači, že s ním není rozumná řeč a odešel jsem pro bundu do šatny, abych mohl odejít domů a zapomenout na něj. Cestou dolů schody jsem si ještě musel vyslechnout, že jsem zkurvená a špinavá buzna a že když budu odcházet, ještě uvidím jakou dostanu, i když vyhazovač vůbec nepočítal s tím, že se můžu umět bránit! Nechápu proč takoví neprofesionální vyhazovači tuhle práci vůbec dělají a když se jim to nelíbí, tak můžou přece najít práci jinde, ale není možné, aby diskriminovali a uráželi roky platící nebo jakékoli jiné zákazníky, kteří se tam přišli pobavit.

Doufám, že se tato moje zkušenost dostane k majiteli a příště už nového vyhazovače upozorní na to, do kdy je otevírací doba a že nejde o běžný podnik pro hetero orientované, když mu to vadí, i když na mně rozhodně nemohl poznat moji orientaci.

Děkuji všem, kteří dočetli až sem a prosím moc alkoholických nápojů v klubu Termax nekonzumujte, protože je možné, že Vás bezdůvodně napadne vyhazovač, kterému se bude potřeba umět bránit, protože má svoje vlastní pravidla a zákony preferuje jen ty, které mu vyhovují..

Míra.
Přihlas se a okomentuj podnik. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
Onload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload