Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Keisha Buchanan dala sbohem Sugababes

Dívčí skupinu z Londýna Sugababes opět postihla změna ve složení skupiny. Keisha Buchanan, čokoládová kráska s neobyčejným hlasem, tak už není nadále členkou Sugababes. Důvodem byly nepokoje mezi Keishou a Amelle Berrabah.

Od prvního momentu, kdy Amelle přišla do Sugababes, měly problémy a časté hádky. Proto byla nahrazena mladou zpěvačkou Jade Ewen. Keisha ale nezahálí. Na twitteru oznámila sólovou kariéru.

O kvalitách Jade není pochyb. V roce 2009 se zúčastnila Eurosongu, kde skončila na 5. místě. Krátce na to podepsala smlouvu s nahrávací společností a vydala první singl „It´s My Time“. Právě s touto písní prezentovala Jade Velkou Británii. Její druhý singl „My Man“ je zatím poslední. Její cesta pokračuje se skupinou Sugababes.

Pohled do historie skupiny Sugababes

Sugababes má opravdu dlouhou historii. Vše začalo v roce 1998, kdy Keisha Buchanan, Mutya Buena a Siobhán Donaghy nahrály první singl „Overload“ a album „One Touch“. Siobhán ale nebyla spokojená se svou pozicí ve skupině, proto z Sugababes v roce 2001 odešla a dále se věnuje jen své hudbě. Na její místo byla ihned nasazena Heidi Range. V tomto seskupení vydávají 2 úspěšná alba.

Je rok 2005, objevují se první informace o odchodu Mutyi. V té době holky pracovaly na dalším albu. V prosinci 2005 Mutya Buena opravdu odchází. I ona rozjela sólovou dráhu. Na kontě má duet třeba s Amy Winehouse nebo Georgem Michaelem. Jako náhradu si Sugababes našly Amelle Berrabah. Spolu s Amelle přezpívaly některé písničky z tehdejšího aktuálního cd a vyšla re-edice cd „Taller In More Ways“.

V té době se objevily spory mezi Keishou a Amelle. Sugababes se ale daří. Vydávají další 3 CD, objevují se v reklamách obuvi Deichmann. 21. září 2009 oficiálně opouští skupinu poslední členka z prvotní formace Sugababes. Na to se ozvaly ohlasy, že je Sugababes konec a holky by měly změnit název skupiny. Nic se ale zatím nemění.

Nové album Sweet 7

Holky mezi sebe přijaly Jade Ewen a s chutí se pustily do nahrávání 7. studiového alba nazvaného „Sweet 7“. Na toto album se můžeme těšit už 20. listopadu 2009. Jako ochutnávku si můžeme pustit aktuální dva singly „Get Sexy“, kde můžeme naposledy vidět a slyšet Keishu společně s Sugababes a „About A Girl“ s novou tváří a hlasem Jade Ewen.

Titulní foto: youtube.com

Onload

Názory ke článku

Přihlas se a okomentuj článek. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload