Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Karel Jech do toho praštil: Oženil se s mexickým přítelem! Gratulujeme!

Dvacetiletý tanečník Karel Jech docela překvapil, když veřejně oznámil, že se oženil. Zeptali jsme se ho na zajímavosti ze svatby a jak to má aktuálně s natáčením videí. Nejnovější kousek se jmenuje Yonce, což potěší milovníky Beyoncé

Prý ses oženil s klukem, je to pravda?

Ano, je to pravda. Bylo to rozhodnutí, kterého určitě nelituji a momentálně jsem ve fázi života, kdy jsem dosáhl toho, co jsem si vždy přál – nebýt na budoucnost sám a mít s kým co v té budoucnosti budovat.

Kdo jako první přišel s nabídkou o ruku?

U nás to bylo tak trochu jiné, než to většinou bývá. Když už náš vztah byl ve fázi, kdy jsme spolu byli nepřetržitě a řešili jsme spolu závažnější věci ohledně budoucnosti, vždy jsme žertovali, že bychom se měli vzít a vše by bylo lehčí. Bylo mi řečeno, jestli jsem si opravdu jistý tím, že se v tomhle věku chci takhle zavázat, ale já nikdy nepochyboval o tom, že to udělat chci. 

Pak přišlo období, kdy jsme si začali ukazovat prstýnky, které by se nám líbily. Pak jsme jednoho ze všech těch krásných dní, co jsme spolu trávili, prstýnky koupili a šli na večeři. Tam jsme se zasnoubili. Chudák nevěděl, jestli mi dát prstýnek před nebo po jídle, bylo to všechno takové oboustranné.

Takže moment překvapení nenastal?

Nebyl to moment překvapení, ale o to hezčí to možná bylo – být na té večeři s tím, že už člověk věděl, co se stane a tak si celou tu dobu ten přicházející moment užíval s velkou dávkou natěšenosti. 

Kdy jste se poznali?

Poprvé jsme se setkali 4. 7. 2013. Několik měsíců předem jsme na sebe narazili na internetové seznamce, kde jsme si chvíli psali a vyměnili si čísla a tím to ale skončilo. Pak se mi ale toho červencového večera ozval a šli jsme na pivo… a od toho večera jsme se viděli denně.

Po půl roce svatba, jste odvážní…

Někomu to může připadat jako krátká doba k takovému kroku, ale nám přišlo, jako bychom se znali neskutečně dlouho. Prostě je mezi námi přesně to, co ve vztahu má být. 

Co ti změnila svatba?

V podstatě nic. Ale něco přeci jenom změnila, a to hlavně můj náhled na náš vztah. Přijde mi, že po svatbě náš vztah „postoupil na vyšší level“. Ale kromě mého rodinného stavu v občance to nezměnilo až tak moc.

Lidé se mě dost často ptají, zda mám jeho exotické příjmení, ale u kluků, co se zaregistrují, se příjmení nemění, takže mi zůstalo moje příjmení. Ale tak trochu ze srandy připojuji jeho příjmení k mému. 

Jak svatba (resp. registrace) probíhala?

Záleží hodně na okolnostech. V první řadě záleží, jestli si berete cizince nebo člověka se stejnou národní příslušností, jakou máte vy. V našem případě šlo o Čecha a cizince, takže jsme museli vyřizovat nemálo dokumentů.

Hlavní jsou dokumenty z jeho strany. U mě stačila jenom občanka a rodný list, ale u něho šlo o několik dokumentů pocházejících až z jeho země. Bylo to docela komplikované, protože nikdo vám v podstatě pořádně neporadí a nepomůže.

Nejednou se nám stalo, že nám na úřadě dostatečně neporadili, kam se máme ještě obrátit a co obstarat. Ze začátku to tedy bylo dost stresující a báli jsme se, že to nakonec ani nevyjde.

Ale vyšlo to. Ve výsledku ani to shánění všech dokumentů není tak těžké, jde hlavně o to neztrácet nervy s neschopnými lidmi na úřadech a být v klidu. Paní na matrice byla dost nepříjemná, ale dalo se to zkousnout a hlavní je myslet na to, že to děláte pro sebe, ne pro nějakou zapšklou babu na úřadu.

To muselo být veselé…

Musím říct, že opravdu ano. I když nevím, jestli tato příhoda je spíš k pláči než k smíchu. Potřebovali jsme totiž jeden z dokumentů, ve kterém mělo být napsáno něco ve stylu: „Občan (jméno) této země si může vzít českého občana…“ a mělo následovat moje jméno. Jenže oni místo mého jména doplnili „Karel Markéta Jech“, a to na tom úřadu pracují Češi!

Doteď nechápu, jak je tohle možné. A ve výsledku jsme museli zaplatit stejnou částku za nově vystavený dokument i přes jejich pochybení, které je do nebe volající. 

Jsi šťastný?

Myslím si, že šťastnější bych být nemohl. Přijde mi to jako určitý zázrak. Vždy jsem si přál najít podobný vztah, ale tohle předčilo moje očekávání a tužby. A myslím, že to předčilo i nepřejícnost určitých lidí v mém okolí.

Nejednou jsem si vyslechl, že jsem jenom naivní a že můj manžel stejně nakonec zůstane v jeho zemi a ne v Česku, a že na nějakou svatbu už vůbec nedojde. Ale i přes toto všechno jsme oba svým vztahem a láskou prokázali, že to byli jenom nepřejícná jedovatá slova lidí, kteří ani z procenta netuší, jak moc toho člověka miluji. 

Neznám hodnějšího chlapa. Je neskutečně obětavý a umí se do člověka vcítit a podpořit. Zároveň je upřímný, a když se mu něco nelíbí, umí to říct do očí. Mám svoje stinné stránky, umí přijímat a vycházet s nimi a zároveň když dělám něco špatně, umí mě navést na lepší cestu.

Ten člověk mi dává pocit, který mi nikdo předtím nikdy nedal – a to, že jsem opravdu milovaný. Ať už jde o jeho schopnost vařit pro mě skvělá jídla, co jsem třeba předtím neochutnal. Nebo ať už jde o jeho krásné oči, ve kterých bych se utápěl radostí při pohledu do nich. Není nic, na co bych si na tohohle člověka mohl stěžovat.

Za tu dobu, co spolu jsme, tak jsme nikdy neměli nějaké potíže nebo hádku. A to musím říct, že je to se mnou někdy opravdu těžké. Ten člověk ví, že jsem pořád dost mladý a pořád dospívám, ale je trpělivý. Kluci, se kterými jsem byl před mým manželem, se ani procentem nevyrovnají tomu, co mi dává on. Oni byli jen přechodný zastávky k mojí radosti, kterou mi oni nikdy pořádně nedali. A teď jsem konečně v objetí někoho, koho miluju do morku kostí. 

Co aktuálně děláš?

Momentálně jsem cca třetím měsícem zaměstnancem ve společnosti Marks & Spencer. Je to vtipný, protože podobná práce nikdy nebyla ta, ke které jsem směřoval, ale nakonec to stejně dělám. Nechtěl jsem být za pokladnou, ale… je tomu tak.

Ale nechci si stěžovat, mám skvělý kolektiv a poznávám v práci nové přátele, tak si toho vážím. Bohužel ale nemám díky pracovnímu vytížení moc času a častokrát ani náladu na moje videa, a tudíž teď došlo k tomu, že jsem pět měsíců neměl žádné nové video a nebylo o mně slyšet.

Ale teď se opět vracíš s novým videem. Co nám k němu povíš?

Konečně jsem zase natočil něco, z čeho mám radost a chci to sdílet se světem. Choreografie není moje, zjistil jsem, že jako choreograf stojím za prd a tak jsem se naučil choreografii dvou skvělých tanečníků, jejichž jméno je ve videu. Takže kdo bude chtít vidět originální choreografii, stačí si jejich jméno vyťukat do prohlížeče.

Kde jsi natáčel?

Video bylo natočeno v garážích v obchodním domě Harfa a natáčel to můj manžel, takže to je další nová věc u mě – moje videa jsem si vždy výhradně točil sám, byly tudíž dost statické. Tohle nové video je na novém levelu ohledně kamery.

Samozřejmě mi přijde, že tanečně na tom pořád nejsem tak dobře, jak bych měl být, ale to chci změnit a zapracovat na sobě zase o něco víc. Ale i z tohoto nového videa mám radost a budu doufat, že se najdou lidé, kterým se taky bude líbit.

A tancoval jsi i s Filipem Jankovičem...

Ano, je to něco nového, než na co jsou lidé u mě zvyklí.

Prý jsi skončil ve skupině Justincredible Team Matta Parduse...

Ano, je to pravda. Ale nechci to probírat nějak do hloubky. Jsem už ve fázi, kdy mi nějaké praní špinavého prádla nestojí za moje úsilí. Ve skupině jsem skončil z vlastního rozhodnutí. Šlo v podstatě o ne tak velký problém, ale když jsem se ohlédl za vším, co se za poslední dobu událo, tak jsem si řekl, že tohle nemám zapotřebí.

Tvůj vztah k Matějovi je tedy jaký?

Matěj vždy byl a bude někdo, kdo mě tanečně přijal a hlavně vychoval, dal mi hrozně zkušeností a za to budu vždy vděčný. Nikdo to už nevymaže a budu vědět, odkud pochází moje začátky.

Ale co mě štve, tak jsou vztahové záležitosti a záležitosti ohledně respektu a vděčnosti. Za ty roky, co jsem s ním tancoval si myslím, že se v poslední době ke mně nebylo chováno tak, jak by mělo. Vždy jsem do tohohle dával všechno, bylo to nějakou dobu i to hlavní, kvůli čemu jsem měl pořádně radost. A dělal jsem to naplno a hrozně rád.

Ale?

Ale nepřišlo mi, že by si mě v poslední době vážil a z našeho kamarádství se stalo něco, co mi taky dělalo starosti. Nepřeju mu nic špatného a neříkám, že jsem svatý, bylo dost věcí, co jsem pokazil já, ať už svým chováním nebo nestálou osobností, ale o tom jsou kompromisy a hlavně – když je vám někdo blízký, přijmete hodně.

A teď jsem došel do stádia, kdy mi přišlo, že já jsem mu blízký nebyl. Ale jak říkám, moje cesta ve skupině sice skončila, ale přeju mu, ať se mu se skupinou daří dál, přeci jenom to pro mě nějakou dobu byl určitý domov. A on má okolo sebe hodně šikovných lidí, co bez námahy nahradí můj post ve skupině. 

Co plánuješ do budoucna?

Momentálně nemám žádné vyhrazené plány, za kterými si stojím. Tedy pokud jde o nějakou kariéru tanečníka. Určitě se zaměřím teď více na moje videa, chci se zase posouvat a zlepšovat a zvětšovat okruh lidí, co mě budou sledovat. Co se týká osobního života, je toho hodně. Už to není jen o mně, ale i o mé polovičce. Takže plánujeme spoustu věcí, co novomanželé obvykle plánují.

Neuvažoval jsi nad vycestováním do zahraničí?

Ano. Týká se to tedy hlavně těch plánů s manželem. Musím a hlavně chci poznat jeho rodinu. Takže v dubnu letíme na větší dovolenou do jeho rodného Mexika. Poznám jeho rodinu a budu host na svatbě jeho bratra.

Těšíš se?

Je to vzrušující a zároveň mám trochu obavy. Nikdy jsem neletěl a bude to asi i dost stresující, ale zároveň to bude něco, na co budu hrdý. Neskutečně se těším, až se podívám na místa, na které on rád chodí a až poznám jeho rodiče, které z něho vychovali tak úžasného člověka. 

Tanečník Karel Jech: Cesta za snem a veřejný coming out

Onload

17 názorů ke článku

09. 02. 2014 v 14:30Off-line Matthewko  (21/182/78)
neoženil , oni ze vzaly
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 02. 2014 v 16:11Off-line mateso  (23/179/68)
WHO CARES????!!!
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 02. 2014 v 16:58Off-line ortres  (25/187/67)
Zůstává pro mě záhadou, jak se mohl oženit s mužem...
09. 02. 2014 v 17:00Off-line Matthewko  (21/182/78)
hmmm:)
09. 02. 2014 v 19:45Off-line Samik  (22/180/77)
pořád nějak nechápu čím se on vlastně proslavil a proč tu mám o něm číst??
09. 02. 2014 v 21:21Off-line forever.together  (20/180/85)
ja už to ani nečítam len čítal podarene komenty k tomu :D
09. 02. 2014 v 21:55Off-line Escapology  (28/180/70)
A to je jako kdo? :-D
09. 02. 2014 v 22:39Off-line DarkRaven  (22/192/74)
No, nechci nikomu kazit jejich idylku, vztah a "slávu" ale co dokázal tak světoborného že je tu o něm tolik článků? I když je fakt, že to pomalu ustává.. Ale i tak.. Hodně štěstí :) ;)
09. 02. 2014 v 23:31Off-line Lukino15  (18/174/-)
Já Vám nevím. Když se tu dá článek, kde v Rusku zavřou šašky, kteří běhají před Kremlem s barevnou vlajkou, propagují homosexualitu a doslova tam provokují, tak se všichni můžete zesrat.

Ale když tu dají něco pozitivního, že se u nás někdo z gay komunity vzal, tak se můžete taky posrat. Tak co vlastně chcete? Místo, abyste byli rádi, že se o tom otevřeně píše a propagují se takové činy, tak máte ještě d***lní otázky typu "Kdo to je?". Co mi po tom, kdo to je. Jednou se o tom píše, tak buďte rádi, že to někdo ostatním tluče do hlav, jakoby to bylo zcela normální taková věc.

Nebo Vy vlastně radši nechcete, aby se o gay komunitě psalo. Protože pak jste na očích, zviditelňuje Vás to a díky tomu Vás heteráci nesnáší...Na jednu stranu chcete, ať jste hetero komunitou respektováni a na druhou stranu ohrnujete nos: "Nevím kdo to je, ale zas se o tom bude vušde psát..".

A včil mě ukamenujte dislikama teploušci, protože tady se ukazuje, že sami nevíte co chcete a když Vám někdo něco vytkne a napíše proti Vám, tak se můžete za tím počítačem z nervů posrat. Gay komunita je totiž ta dokonalá xD
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
10. 02. 2014 v 00:19Off-line Hagal  (25/180/90)
gratulace :]
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 02. 2014 v 07:40Off-line Matthewko  (21/182/78)
A prečo by to nebolo normálne , len pre to že sme na to nie zvyknutí , a kto vlastne vie čo je normálne
10. 02. 2014 v 09:25Off-line THX1188  (33/183/90)
Moooc To Karlovi přeju a doufám, že je tohle na léta naposledy co přidávám koment k jeho "skutečně dechberoucím" počinům. Věnuj se "manželovi" a my snad na chvilku budeme i vlasatí :D když si nebudeme muset rvát vlasy z hlavy nad tvými počiny :D. Mám moooc velkou radost A JSEM RÁD, ŽE PO NĚKOLIKA DNECH SE TOTO VZÁCNÉ INFO DOSTALO AŽ SEM :D

Gratulujeme : D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 02. 2014 v 00:06Off-line colombo  (96/192/90)
Zajímavé, před pár týdny jste tu psali, že Jech prozradil, že nikoho nemá... Koukám další moment, jak se zviditelnit. Pokud by jeho "svazek" byl zárukou toho, že už tu nebude opruzovat, velmi mu to přeji. :-)
21. 03. 2014 v 17:17Off-line Betonica  (32/-/-)
Nejlepsi na tom je, ze ten clanek vubec neni o registrovanem partnerstvi :)

Zajimavy moment nastava v okamziku, kdy se dozvidame, ze Karel MA PRACI! Sice pracuje za pokladnou v obchode s hadrama, ale je tak pracovne vytizeny, ze na nic jineho nema cas... Na druhou stranu si ovsem pracovity Karel nestezuje, protoze poznava nove pratele...

Boze na nebi :) Je snad Karel jediny, kdo pracuje, poznava nove lidi???

Zakladam Sdruzeni na obranu dusevniho zdravi pred bezobsaznymi clanky a pozadam sveho poslance, aby navrhl odpovidajici zakonnou upravu. Kdo se prida? :-)
15. 05. 2014 v 15:59Off-line ztracen  (33/180/70)
Přeju jim hodně dětiček :-D Jsem rád, že má Karlík konečně alespoň trošku temperamentu, kousek pod kostrčí :-P
16. 05. 2014 v 15:42Off-line Samik  (22/180/77)
man254: ano tančí na Beyonce .. osobně tu písničku mám od "B" nejradši.. ale tohle co tam předvádí?? to ani není tanec .. choreografie 0b .. energie 0b .. vyraz 0b .. :D achjo .. davejte sem prosím články o pořádných tanečnících když už .. za kvalitní tan. video považuju např. https://www.youtube.com/watch?… .. at se držím te Byoncky
17. 09. 2015 v 19:58Off-line Anorectic  (20/176/55)
JEŽIŠI VY DĚLAT JAKO KDYBY BYL NĚJAK JAKO HVEZDA HAHAHA
Přihlaš se a okomentuj článek. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
OnloadOnload
Copyright 2011–2017 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload