Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

V Moldávii se uskutečnil LGBTI pochod

V hlavním městě Moldávie Kišiněv se v sobotu uskutečnil třetí LGBTI pochod na podporu rovnosti v Moldávii. Pochodu se účastnilo asi sto lidí. Vláda tento pochod schválila jako součást týdne „Rainbow Over the Dniester“. LGBTI festivalu se zúčastnili švédský a americký velvyslanec a LGBTI aktivisté z Ruska a Běloruska.

Ovšem každý pochod má své problémy. Policejní přítomnost byla nutností, protože chránila LGBTI aktivisty před demonstranty a nábožensky založenými lidmi. Je úspěch, že se v Moldávii uskutečnil další LGBTI pochod, protože předchozí pokusy byly buď zakázány, či jinak homofobně zmařeny. 

Titulní foto: © Depositphotos.com/robeo123, Zdroj: gaystarnews.com

Tomáš Ouředník / další články autora ›
Autor článku je citlivý flegmatik, který vše dělá, až když mu teče do bot. Ovšem, když se do něčeho pustí, tak to stojí za to.
Onload

1 názor ke článku

29. 09. 2015 v 14:49Off-line freindly  (47/175/80)
Moldavsko, tak na tuto zemi mám hezké vzpomínky, i v souvislosti s naší orientaci. Lidé zejména ty obyčejný a skromní na vesnicích jsou tam většinou tolerantní, vlastní zkušenost. Devět krát jsem tam jezdil a získal opravdu dobré přátelé.
Přihlas se a okomentuj článek. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload