Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kampaň proti AIDS: anděl pozoruje gaye, jak se milují

Nová kampaň, která se rozběhla v Rakousku vyzývá lidi kontroverzním způsobem k používání kondomů. Tato kampaň boje proti AIDS se nelíbí křesťanům celé Evropy z níž jsou velice rozhořčeni a znechuceni.

Na plakátech jsou zobrazené heterosexuální i homosexuální páry, které se milují pod dohledem strážného anděla. Avšak ono velké pohoršení přinesli právě milující se gayové. Více o AIDS a HIV se můžete dočíst v naší sekci HELP CENTRA.

Pohoršení věřící si myslí, že kampaň AIDS Hilfe Wien byla vytvořena nejhorším možným způsobem, ačkoliv byla myšlena dobře a neměla za cíl někoho pohoršit. U některých lidí také měla negativní ohlas z důvodu toho, že můžeme mít bezpečný sexuální styk s kýmkoliv, kdekoliv a bez použití kondomu, neboť nás ochrání anděl strážný.

Snímky, které vytvořil fotograf Oliver Gast sice zaujaly veřejnost a kampaň oživily, ale rozdělily Rakousko na dvě části. Velkému počtu lidí se zdá, že autor překročil určité hranice a že na tuto problematiku se dá upozornit i jinak.

A co vy? Myslíte si, že anděl pozorující dva gaye jak si to rozdávají je ta správná volba boje proti AIDS?

Foto: gpaumier, Flickr, Creative Commons

Onload

1 názor ke článku

30. 06. 2011 v 16:06Off-line Khimari87  (36/170/73)
Jo je je to forma ktere si kazdy vsimne... a ten kdo je proti to nema v hlave srovnane.. a opet vidime heterosexualni fotky nevadi,ale opet bylproblem u homosexualnich fotek.. no tohle mluvi za vse.
Přihlas se a okomentuj článek. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload