Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Zpověď: Byl jsem zamilovaný hlupák, který slepě věřil

Bylo to jako ve filmu. No dobře, tak jsem se vypravil se svoji kamarádkou do Tunisu na její svatbu s mužem, kterého znala týden. Ale to, že to poznamená i mě, jsem nečekal.

Vyráželi jsme v srpnu, já jako bratr kamarádky, aby neměli podezření, že spolu něco máme. Bral jsem to celé jako takovou epizodu. Kdo se dostane do Tunisu na svatbu? Žili jsme tu dobu u rodiny kamarádčina vyvoleného. Měl bratra, krásného Salima. Byl opravdu nádherný jako by hrál v nějaké telenovele. Chodili jsme spolu tajně na kávu, kouřit a popíjet. Jeden večer, kdy jsme seděli na střeše jejich domu značně opilí z vodky, kterou jsem si koupil na letišti, jsme si povídali. Pak to nějak přišlo a my se začali líbat. Když jsme uslyšeli rachot, přestali jsme a šli spát.

Druhý den si mě nevšímal celý den, ale večer jsme se opět potkali na střeše a v rychlosti se orálně uspokojili. Během dvaceti dnů, co jsme tam byli, jsme spolu trávili každý večer tak, aby nás nikdo neviděl. Asi jsem se úplně zbláznil, ale zamiloval jsem se a chtěl jsem jej víc a víc. Chtělo se mi brečet, když jsme odjížděli. Začali jsme si psát na sociálních sítích a já myslel, že jsem našel svou lásku. Jednou mi řekl, že musí do nemocnice, jelikož má něco s nohou, ale vše je u nich drahé, jestli bych mu nepomohl. Pomohl jsem a poslal mu deset tisíc korun.

Ozval se mi po týdnu, že vše je v pořádku a kdy dojedu. Zařídil jsem si volno v práci a vyrazil. Rezervoval jsem hotel a osm dnů jsme byli spolu v hotelu, já poté zase odjel. Chyběl mi stále, ale jako homosexuála jsem jej do ČR nemohl dostat. Pozval jsem jej tedy na návštěvu. Navíc měl u nás bratra, takže vše proběhlo naprosto bez problému. Zůstal tři měsíce, já během toho chodil do práce a živil nás oba. Kdežto on lítal po barech s bratrem za moje peníze. Když odjel, ani mne to moc nemrzelo, akorát mne to stálo hromadu peněz. Začal mi ale psát, jak moc mě miluje a ať zase dojedu já. Jel jsem. Během jednoho roku jsem tam byl třikrát. Někdy i na čtyři dny. Musel jsem jej vidět a být s ním. Bylo to krásné, když jsme byli tam, naopak když jsme byli v Česku, bylo to hrozné.

Nechtěl jsem jej tady, a tak já lítal tam. Když jsem tam byl naposledy na více než dvacet dnů, nechtěl jsem zpátky. Tam bychom ale měli život těžší. Miloval jsem jej moc. Opravdu moc. Musel jsem ale zpět. Když jsem se vrátil, začal mne stále žádat o peníze. Potřeboval na letenku za mnou apod. Posílal jsem, věřil jsem. Pokaždé, když jsem tam byl, nechal jsem mu nějaké peníze, aby měl jednoduší život. Když se to ale začalo stupňovat, odmítnul jsem a on se mnou přestal mluvit. Nelituji, že už jsem o něm neslyšel, lituji toho, že mě to stálo skoro půl milionu. Snažil se na mě získat co nejvíce a kdybych byl ještě hloupější, kdo ví, kolik by mě to nakonec stálo.

Zpověď: Milovali jste někdy tak moc, že jste neviděli, co se děje?

Zpověď: Tajil jsem homosexualitu a teď se stydím sám před sebou

Zpověď Radka: Stál před oltářem se ženou, přestože miloval kluka

Titulní foto: Ilustrační foto © Depositphotos.com/feedough

Autor článku žije realitou, miluje skutečné příběhy a jeho velkým snem je napsání vlastní knihy.
Onload

1 názor ke článku

28. 03. 2017 v 21:06Off-line MxP  (22/185/80)
Bojim se že to byl muj otec s ženskou kterou znal tyden...
Přihlas se a okomentuj článek. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload