ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

GAYMAN 2014 na Mr. Gay World 2015 ostudu rozhodně neudělal

O víkendu se v Jihoafrické republice volil nejsympatičtější gay světa. Tím se stal 21letý Klaus Burkart – delegát z Německa. Česká Republika měla své želízko v ohni ve 20letém Danielovi Fröhlichovi z Hrádku nad Nisou, který loni vyhrál národní soutěž GAYMAN. Ač se do TOP 10 neprobojoval, rozhodně ostudu neudělal.

Daniel se umístil na 12. místě a zároveň byl druhý při dražbě dárků, které každý delegát musel přivést. Šperky (náušnice s náhrdelníkem) z Jablonce vydražil za bezmála dvacet tisíc korun. Bodoval také v kategorii ART, kde byl mezi prvními pěti, či v kategorii „nejvíce fotogenický delegát“, kde byl mezi prvními osmi. Delegátů bylo letos 22 a tak je to rozhodně úspěch.

Letošní vítěz Klaus Burkart však loni reprezentoval Rakousko a tak již věděl, co ho čeká. I tak zabodoval a odnáší si nejprestižnější titul v soutěžích pro gaye. Druhý skončil delegát z Hong Kongu a třetí místo obsadil Fin.

Favorizovaný delegát z Malty, který vyhrál on-line hlasování však skončil až za Danielem. Fotografie naleznete na oficiálním webu mrgayworld.com.

Národní soutěž GAYMAN však má licenci i na další ročník, a o tom, kdo bude delegátem na Mr. Gay World 2016 se rozhodne 19. 9. 2015, kdy se v Praze koná finále GAYMAN Česko Slovenska 2015.

V neděli se dozvíme vítěze Mr. Gay World 2015! Zvítězí Daniel Fröhlich?