Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Britney Spears jako modelka? Obléká se do Candie's

Síť obchodních domů Kohl‘s i letos pořádá akci se známou značkou Candie‘s, která se soustřeďuje hlavně na prodej šperků, šatů a bot pro mladé. Každoročně společnost prezentuje svoji kolekci spolu se slavnou celebritou.

Tentokrát se štěstí usmálo na Britney Spears. Proto se bude celý podzim 2009 točit kolem popové star Britney Spears.

Candie‘s do mého života neskutečně zapadá“, říká Britney. „Moje sestra miluje Candie‘s. Moje matka miluje Candie‘s. Zbožňujeme všechny ty boty, spodní prádlo, podprsenky, prostě cokoliv! Při tom všem si užíváme spoustu legrace! Hlavně jsem si zamilovala džíny a jejich roztomilé šatičky, které se staly úžasným nápadem a doplňkem pro můj videoklip“, pyšní se.

Právě ve videoklipu Radar je Britney oděna do šatů Candie‘s. Veškeré šaty, boty a módní doplňky můžete zhlédnout na oficiálních stránkách Candie‘s. Klip Radar se stal zároveň i reklamou, která se momentálně vysílá na hudební stanici MTV.

Mezi hvězdy, které prezentovaly tuto společnost, například patří herečka a zpěvačka Hayden Panettiere, Fergie, Hilary Duff nebo Kelly Clarkson. Výtěžky z této akce jdou na neziskovou organizaci „The Candie‘s Foundation“, která bojuje proti otěhotnění dospívajících dívek.

Zdroj: britney.com

Onload

Názory ke článku

Přihlas se a okomentuj článek. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload