Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Finálový večer Gayman 2016 bude moderovat oblíbený gay moderátor Luboš Procházka

Finalisté národní soutěže Gayman Česko Slovenska, která má letos již 15. výročí, se již za pár dní rozjedou na 4denní soustředění do Libereckého kraje, přesněji do Jizerských hor, kde je čeká krom nácviků choreografie na finálový večer, také bohatý doprovodný program.

Soustředění proběhne od 2.-5. 6. 2016 v nádherném prostředí Jizerských hor. Na finalisty čeká návštěva Muzea skla v Jablonci nad Nisou, kde navštíví také Šenýr Bijoux, společnost, která pro vítěze již třetí rok zhotovuje korunu. Finalisté navštíví také bobovou dráhu v Janově nad Nisou, protrženou přehradu v Destné, Ještěd či Liberecký club Pink Bunny.

Finálový večer

Krom zábavy však budou pilně pracovat na choreografii na finálový večer, který se uskuteční 10. září pod taktovkou gay moderátora rádia Frekvence 1 Luboše Procházky a travesti umělkyně Nadja Mini.

Gay svatba: Matěj Smlsal a Luboš Procházka v autentickém videu osudového dne

Novináři Luboš Procházka a Matěj Smlsal vstoupili do registrovaného partnerství

9 finalistů, kteří se letos utkají o titul Gayman 2016, přijede na jejich soustředění podpořit také Gayman 2012 Marek Zlý, Gayman 2014 Daniel Fröhlich, či stále úřadující Gayman 2015 Marek Gajdoš.

Rozhodně je čeká kus práce a dlouhé cesty, jelikož letos mají finalisté soustředění hned dvě. Druhé bude jednodenní a bude se konat v pražském volnočasovém areálu, kde si finalisté vyzkouší například jízdu na motorových člunech či společně poobědvají.

Soutěž Gayman tak vstupuje do své závěrečné fáze plné příprav na slavnostní finále, kterého se mimo jiné zúčastní také zahraniční hosté z Jihoafrické Republiky, Saúdské Arábie, či Slovenska.

Hlasování Gayman Internetu 2016

Již teď však probíhá hlasování o titul Gayman Internetu 2016, kde můžete hlasovat pro svého favorita.

Hlasujte pro Gaymana Internetu 2016 a nominujte osobnosti na cenu Duhový Anděl

Matěj: Bojím se přehlídky ve spodním prádle

František: Chci být „gay gayů“

Pepa: Pocházím z malé vesničky o 122 obyvatelích

Ostravský kadeřník Jakub: V Ostravě jsou pěkní kluci!

Adam: Nechápu, proč nejsou povoleny adopce dětí homosexuálními páry

Jaromír: Jeden z nejstarších finalistů se utká o titul Gayman 2016

Michal: Natáčení porna? Určitě ne!

Titulní foto: 

Onload

8 názorů ke článku

06. 05. 2016 v 17:26Off-line Vilem  (24/197/82)
To je děs, všichni ty kluci jsou absolutne nesympatičtí.
07. 05. 2016 v 20:39Off-line hykacu  (34/184/83)
Pan Kajzer si články píše sám a nakluky.cz mu to jen zveřejní. Ale nejradši by mu už taky zavřeli vratka,však na Kajzra se voda vaří v Těšíně.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 05. 2016 v 11:59Off-line Maja1105  (39/188/70)
Jak hluboko možno klesnout po vyhazovu z bytu, že? Jak je krásně vidět, že tě sere, že poprvé na soustředko nejedeš. Jinak pozdravuje Vlasta, Luboš, i bytná z Budějic...:) Pár tisíc je hold pár tisíc.....
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
11. 05. 2016 v 00:00Off-line hykacu  (34/184/83)
Jak hluboko klesl samozvany prezident souteze,behem pul roka sestkrat propusten od ruznych zamestnavatelu pro kradez, viz Zabka Ohradni, Muj obchod Taborska/michelska, globus cakovice/pod nekolika agenturama/a hospoda v Holesovicich ze ktere take zmizela trzba a dyska kolegu a kavarna Fifth avenue...
A co se tyka meho bydleni, dovoluji si pripomenout ze ja na pokoji vedle ani u sebe nemusim mit dalsi 3 spolubydlici abych nemusel platit ani korunu najem neb ja na najem bytu mam.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 05. 2016 v 06:29Off-line Maja1105  (39/188/70)
Ty seš úsměvný.... Hned jak ti znova narostl hřebínek, kopeš do všeho co tě neposlouchá na slovo! Přijdeš s holou p***lí, s ničím na sebe, a bez peněz. Člověk ti podá pomocnou ruku, a hned jak se oklepeš, jsou všichni zlí. Takže Milane, je mi z tebe zle! Své o tom ví několik lidí z Prahy. Jak o tobě tak o tvém "opět milované" manželovi. Dlužíte sami kam se podíváte. Ohledně práce bych u tebe raději mlčel. Dlouho ji mít asi nebudeš.....
19. 05. 2016 v 16:52Off-line hykacu  (34/184/83)
Jo málo kdo snese takové odhalení pravdy,kazdopadne já nemám zapotřebí lhát jako socka co nemá ani na nájem a musí ubytovat do 2kk další lidi aby neskončil sam na ulici..vzhledem k tomu že opravdu osoba Marian Kajzer nevi co je to pracovat 230 hodin měsíčně,nemam za potřebí uklízet denně obzvlášť u člověka který o sobě tvrdí že je pedant na úklid a přitom se celý dny valí doma a uklidit ten jeden papírek je hrooozny problém. Navíc furt nechápu výmluvy na "prolezlý" byt?v té jedné místnosti kde sedí samozvaný prezident soutěže od 6:30 u Facebook her a já od 6-22 mimo pokoj,nevim ani co bych měl najít? Emaily podepsané Sarkou Bukovskou jak je pan Kajzer v nemocnici proto nemohl poslat peníze za využívání sms.sluzba.cz? Tak tyto a další emaily které posílá Kajzer a podepisuje se jako někdo cizí ty rozhodně z bytu nemám :) a když si neměl na nájem nevzpomínám si že bych tě poslal šlapat,to si se chlubil ty že si nastavil za peníze a pak se opět provalilo že to byl dar od sponzora cos zas shrabnul..a nechápu jak můj neuklizeny soukromý osobní nepořádek souvisí s obhajobou samozvaneho prezidenta souteze na závažná obvinění a skutečnosti které v této samozvane funkci Marian Kajzer provádí :-P;-);-)
Bylo by fajn aby se pan Kajzer a dluhy osobní neřešily neb já řeším pouze funkci a dluhy samozvaneho prezidenta Kajzera( bohužel toto se u někoho prolíná,neb když není práce sponzorský dar se nikde nevykazuje tak proč ho neshrabnout jako soukromá osoba) a toto už jsou skandály které nejsou objasněné ( respektivě každý kdo o podvodech Kajzera ví dosud neměl odvahu to říct veřejně neb se bojí nátlaku a vyhrožování,to doložím v SMS co mi chodí mj i vyhrožování je vidět i v komentáři nad tímto mým příspěvkem.
A pokud bych tedy měl srovnávat mojí soukromou osobu a soukromou osobu Marián Kajzer tak chápu že člověk prochází vývojem a může někdy udělat chybu,jsme lidí,ale dělat chyby na viditelném místě,s tím člověk musí počítat že se to nakonec stejně provalí.
A když se snažíš zdiskreditovat moje soukromí tak když JÁ mám dlužit kam se podívám tak ať se mi tu ti konkrétní lidi ozvou a jmenuj je tu.
Styl házení lží do placu kolem mé osoby a polopravd co si někde zaslechl místo konkrétních tvých řešení z obvinění které má samozvaný prezident soutěžeGAYMAN je ubohé a dovoluji si opět připomenout že pomocnou ruku si v září 2015 dostal ty neb si na ten nájem neměl ani korunu a já bydlel na žižkove u "opět milovaného manžela" a ty si mně uháněl kdy se hodlám nastěhovat do volného pokoje za 4000,- a pak se to nakonec zvrtlo jen tobě, ale kdybys totiž dokázal pracovat jako každý normální člověk nebyl by si tam kde si.
Každopádně funkce samozvaneho prezidenta je funkce veřejná a je třeba za ní nejen krom slávy nést i odpovědnost a k té jelikož nebyla žádná tvá protistrana natolik odvážná tak k té tě budu tlačit já. P.S. a mě si z daní bohužel ne odečteš.pa
20. 05. 2016 v 07:08Off-line Maja1105  (39/188/70)
Za a) vratky už nechodí cca 3/4 roku. Za b) pracuji a konečně v klidu, neb se nemusím obávat toho co mne čeká doma. c) byt je prolezlej srkz na skrz a o tom, že tu i pár věcí není raději psát nebudu, nestojíte mi za to. A dluhy: Vlasta, Luboš, Budějky, Pavel, druhý Pavel..... pokud se nepletu i nějaké ty banky a barák.... Vraťte klíče... A do bytu ses stěhoval ze Semil a Koštálova, ne ze Žižkova! Za žižkova Vás vyrazil za nezaplacený nájem.
21. 05. 2016 v 00:05Off-line hykacu  (34/184/83)
Vrať všechny peníze o které si podvodem okradl stát na daních a na účet Kapky naděje pošli peníze co si stopil dětem z toboly.
Jo a trošku by si se měl profackovat neb já se ptal na MOJE dluhy,vyse jmenovaným osobám nedlužím nic to za a a za b v Budějovicích už vůbec ne.tady se totiž ukazuje to,ze když na mne nic nemáš neb tě strašně sere to že o tobě vím víc než si myslíš a tak používáš zbraň a dluhy z dřívějška mého" milovaného manžela" či jak si ho výše nazval;-) takže pardon kamaráde na to pozor:-)
Mno a další omyl kterým ziješ je ten že já jsem v Praze od 10.9.2015 jo,opravdu ti toho dost uniká,starnes , měl by sis udělat opravdu pořádek v účetnictví.jo a tvoje věta že ti za to nestojime je asi taky ukázka slabomyslnosti tvé osoby neb máš potřebu to totiž komentovat dál dál.takze pokud nepřestaneš první budu dodávat další a další informace.
Jo a já žádný klíče nemám.pokud se bojíš abych ti nevzal televizi z bytu mj kterou sis také hodil do daní vyměň si zámky.pa:-)
Přihlaš se a okomentuj článek. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
OnloadOnload
Copyright 2011–2018 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload