Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Mr. Gay Europe se vrací do hry! Česko a Slovensko budou reprezentovat finalisté Gaymana

Úřadující Gayman 2015 a Gayman Internetu 2015 Marek Gajdoš (SK) míří společně s Gaymanem Sympatie a 1. vice Gaymanem Ladislavem Ághem (ČR) reprezentovat Slovenskou a Českou republiku na jubilejní desátý ročník Mr. Gay Europe.

Po určitých problémech, které si natropili organizátoři Mr. Gay World – např. cenově přemrštěné licence za účast (1 300 Eur), se na scénu vrací Mr. Gay Europe.

Letošní delegáty tak vysílá národní soutěž Gayman, která se přidala k distancování Mr. Gay World stejně jako spousty dalších států.

Marek Gajdoš (Foto: Gold In GLBT Agency, o.s.)

Ladislav Ágh (Foto: Gold In GLBT Agency, o.s.)

Prezidentem Mr. Gay Europe je vítěz Mr. Gay World 2014 Stuart Hatton, ten titul vzal tehdy Klausi Burkartovi (delegát za Rakousko), který následující rok (už jako delegát za Německo) soutěž vyhrál a následně rezignoval, aby předal „kralování“ delegátovi z Hong Kongu.

Láďa a Marek odletí 29. 7. 2016 do Švédska, kde se zúčastní také Gay Pride ve Stockholmu. Setkají se s politiky, umělci a podívají se i do safari. Projedou severní Skandinávií až do Norska, kde se 5. 8. 2016 uskuteční finále v hale zvané U.F.O. Speciální show by měla také vysílat televize.

Žádný Čech ani Slovák zatím na Mr. Gay Europe neuspěl – na rozdíl od Mr. Gay World, kde v minulosti bodovali delegáti právě Gaymana.

Doufáme tedy, že se klukům povede probojovat se na co nejvyšší příčky a budou tak dobře reprezentovat naše malé, ale přesto hrdé státečky.

Marek Gajdoš je nejkrásnější gay! Vyhrál titul GAYMAN Česko Slovenska 2015
Exkluzivně: Rozhovor s 1. Gaymanem 2015 Ladislavem Ághem
Gayman: Finalista Ladislav Ágh si zahraje v seriálu TV Barrandov Stopy života
GAYMAN 2015: Soutěžící Ladislav Ágh nafotil snímky, na kterých je dost sexy!

Titulní foto: Gold In GLBT Agency, o.s.

Onload

Názory ke článku

Přihlas se a okomentuj článek. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload