Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Láska k hudbě svedla dohromady tři kluky, kteří založili kapelu Poetika a natočili klip „Zkouším žít“

U těchto tří talentovaných muzikantů z Vysočiny bylo jen otázkou času, kdy se jejich cesty protnou. Textař a rapper Eduard Rovenský alias Packet (Velká Bíteš) už nějakou dobu natáčel a vystupoval se skladatelem, instrumentalistou a producentem Danem „Aerah“ Hrdličkou (Žďár nad Sázavou).

Po osudovém setkání s textařem, hudebním skladatelem a především zpěvákem Ondřejem Brejškou (Velké Meziříčí) bylo jasno. Vzniklo nové uskupení. Dali si jméno Poetika a začali pracovat na autorském materiálu.

Výsledky svého úsilí poslali na posouzení do nahrávací společnosti SinglTon (v současnosti např. Jelen, Debbi, Lipo, K.M.Tichá, David Stypka). Odpověď přišla obratem. Během dvou osobních setkání se společně domluvili na spolupráci a pravě teď vychází jejich první singl „Zkouším žít“.

„S Danem Hrdličkou hudebně spolupracujeme už téměř 8 let, ale až s příchodem Ondřeje Břejšky se z nás stalo kompletní hudební uskupení. Myslím, že díky Ondrově zpěvu jsme teď daleko kompaktnější a je to cítit i na odezvě posluchačů. Je super pracovat na tom, co tě baví a dává tvému životu smysl. To, že můžeme dělat muziku, bereme jako velké privilegium,“ zaznělo od rappera Poetiky Eduarda Rovenského.

Titulní foto: Jiří Štarha/SinglTon, Universal Music

Onload

1 názor ke článku

05. 07. 2016 v 23:32Off-line OslikIjacek  (101/-/-)
Jo, skoro tak špatný jako Ektor.

gg ez
Přihlas se a okomentuj článek. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
OnloadOnload
Copyright 2011–2022 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload