Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Gay film: Kocour. Skvělý vztah dvou mužů naruší šokující okamžik násilí

Hladíte kocoura a ten přede, dokud vás nesekne drápem… Andreas a Stefan ve filmu „Kocour“ jsou muži v nejlepších letech, kteří umějí žít. Pečují o sebe navzájem, o svůj krásný dům se zahradou a o milovaného kocoura Mojžíše, který k nim jednoho dne přišel a už zůstal.

Jejich harmonický život je inspirací pro přátele a kolegy, z nichž leckterý by taky rád zůstal (na noc). Vše ale naruší nečekaný a šokující okamžik násilí, nevysvětlitelný skutek na pomezí nehody a zkratovité reakce. Na Andrease a Stefana začnou působit odstředivé síly nedůvěry, strachu a odcizení, které umocňuje to, že každý z nich potřebuje truchlit jinak.

Intimní film „Kocour“ rakouského herce a režiséra Händla Klause o našich temných stránkách se opírá o vynikající herecké výkony ústředních představitelů (včetně kocoura Toniho) a po zásluze vyhrál Teddy Award za nejlepší queer film MFF Berlinale 2016.

Kocour (Kater), Rakousko / 2016

Film můžete zhlédnout na queer filmovém festivalu Mezipatra 2016.

Titulní foto, zdroj: mezipatra.cz

Onload

Názory ke článku

Přihlas se a okomentuj článek. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload