Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Praha a Brno: Březen 2017 bude patřit gay plesu Queer Ball

Na dva březnové pátky roku 2017 připravil spolek STUD tradiční ples Queer Ball. V moravské metropoli Brně se uskuteční již pátý ples v řadě a naváže tak na tradici, kterou v roce 2013 spolek vytvořil. Novinkou je ples v našem hlavním městě. Historický první ples určený LGBT lidem a jejich přátelům v Praze se odehraje přímo v centru města.

Akce, která se už v Brně stala tradicí a oživuje místní společenskou a kulturní queer scénu, umožňuje všem návštěvníkům užít si plesový večer se svým partnerem či partnerkou bez ostychu a předsudků.

Hurá do Prahy

„V Praze se doposud žádný ples určený speciálně pro lesby, gaye, bisexuály, transsexuály a jejich přátele neuskutečnil, proto jsme se rozhodli, že nabídneme lidem z Prahy a v podstatě celých Čech možnost si takový ples užít. Rádi bychom navázali na kvalitu akce v Brně a udělali stejně perfektní akci v Praze,“ říká Marek Christ z organizačního týmu.

Foto: Jiří Salik Sláma

Organizátoři se rozhodli, že pátý Queer Ball bude nést podtitul „On the Silver Screen“. Znamená to, že návštěvníci budou moci zapojit svou fantazii a inspirovat se při výběru vhodného plesového oděvu  hvězdami stříbrného plátna.

„Každý náš ples má své téma, pokračujeme v tradičním pojetí Queer Ballu, které se osvědčilo v minulých letech. Věříme, že návštěvníci budou opět šikovní a kreativní a dokážou svůj outfit dokonale připravit,“ doplňuje Marek Christ.

Kdy a kde?

Queer Ball – ples pro všechny, kdo jsou queer, bude v Brně v pátek 10. března 2017 od 19.00 hod hostit Kulturní centrum Babylon, Kounicova 20. V Praze se první ples uskuteční v pátek 17. března 2017 od 19:00 v Národním domě na Vinohradech, náměstí Míru 9.

Návštěvníkům budou k dispozici velké taneční parkety v historických budovách, které umožní všem užít si večer, ať už se rozhodnou celý ho protancovat nebo jej strávit ve společnosti přátel u stolu.

Kupte si vstupenky co nejdříve

Předprodej vstupenek byl zahájen 6. listopadu a pokračuje na webových stránkách www.queerball.cz. Návštěvníci mají možnost vybírat z míst k sezení v hlavním sále a přísálí, nebo využít možnosti soukromého prostředí s přáteli v lóži či klidnější části budovy v prvním patře. Samozřejmostí jsou vstupenky na stání, které jsou populární hlavně mezi mladšími návštěvníky. Ceny vstupenek začínají v Brně na 250 Kč, v Praze jsou potom vstupenky k dispozici od 490 Kč.

Aktuální obsazenost

„Návštěvníci mají opět možnost podpořit akci zakoupením prémiových vstupenek na nejlepších místech v obou sálech. Součástí ceny těchto vstupenek je láhev dobrého vína v Brně a rautové občerstvení v Praze. Zakoupením těchto vstupenek podpoří návštěvníci organizaci akce,“ přidává s díky Marek Christ.

Foto: Jiří Salik Sláma

Queer Ball 2017 v Brně a Praze navazuje na předchozí 4 ročníky, jež navštívilo okolo 2 000 návštěvníků. Plesy budou koncipovány v podobném duchu a opět je budou moderovat známé osobnosti ze showbusinessu. Jména moderátorů či moderátorek jsou jako vždy tajemstvím a budou organizátory včas zveřejněna.

Hudební kapela

V obou městech budou plesové hosty po celý večer hudebně provázet hudebníci kapely Kolorez, která si zakládá na stoprocentně živém vystoupení. Plná sestava kapely rozpohybuje návštěvníky rytmy různých žánrů i hudebních improvizací. Pro návštěvníky bude také připraven pestrý doprovodný program, jehož součástí bude soutěž o ceny nebo taneční a umělecké vystoupení. Až do ranních hodin pak zahraje těm nejnáruživějším tanečníkům DJ.

„Už teď se těšíme na všechny návštěvníky, jenž Queer Ball v Praze nebo Brně navštíví, a doufáme, že oba plesy budou stejně pohodové a úspěšné jako ty předchozí. Obzvláště v Praze bychom rádi založili tradici plesů a oživili komunitní život v naší metropoli,“ dodává na závěr Marek Christ.

Máme se tedy společně na co těšit už nyní. Zábava a zážitky na sebe nenechají čekat. Rezervujte si tedy svoje lístky již dnes a nezapomeňte vyrazit 10. března 2017 v Brně anebo 17. března 2017 v Praze se svým partnerem, partnerkou nebo kamarády za zábavou.

Titulní foto: Jiří Salik Sláma

Onload

Názory ke článku

Přihlas se a okomentuj článek. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload