Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Film „Logan: Wolverine“ odhalí rozhodující konec největšího komiksového hrdiny

Rozhodující kapitola ve filmové historii, příběh největšího komiksového hrdiny, jaký byl kdy stvořen, přichází do kin v režii vizionářského scénáristy a režiséra, Jamese Mangolda. Ve snímku „Logan: Wolverine“ se Hugh Jackman  (nominovaný na Oscara) vrací ještě jednou a naposledy ve své ikonické roli jako Wolverine, tentokrát v syrovém, působivém a dramatickém příběhu o obětování se a vykoupení.

Píše se rok 2029. Mutanti jsou pryč – nebo téměř pryč. Osamělý, sklíčený Logan propíjí dny ve skrýši na vzdáleném konci mexické hranice a vydělává drobné jako nájemný řidič. Jeho společníky v exilu jsou vyhnanec Caliban a churavý profesor X, jehož výjimečná mysl je sžírána zhoršujícími se záchvaty. Ale Loganovy pokusy skrýt se před světem a jeho dědictvím náhle skončí, když se objeví záhadná žena s naléhavou žádostí, aby Logan doprovodil jednu výjimečnou dívku do bezpečí. Avšak brzy musí vytasit své drápy, když je nucen postavit se temným silám a ničemovi ze své vlastní minulosti. Během mise na život a na smrt se časem unavený válečník vydává na dlouhou cestu k naplnění svého osudu.

V hlavní roli Hugh Jackman jako Logan, spolu s Patrickem Stewartem (X-Men: Budoucí minulost), Stephenem Merchantem, Richardem E. Grantem a nováčkem Dafne Keenovou. Film režíroval James Mangold (Walk the Line, Wolverine); producenty byli Hutch Parker, Simon Kinberg a Lauren Shuler Donnerová; distributor 20th Century Fox. LOGAN bude mít světovou premiéru v kinech 3. března 2017.

Film Logan: Wolverine dorazí do českých kin 2. 3. 2017.

Titulní foto: CinemArt

Onload

Názory ke článku

Přihlas se a okomentuj článek. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload