Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Thajsko možná umožní gayům a lesbám uzavřít registrované partnerství

Thajsko by se mohlo v nejbližší době stát první asijskou zemí, která umožní gayům a lesbám uzavřít registrované partnerství. Podle místních médií oznámila thajská vláda, že by k legalizaci registrovaného partnerství pro gay a lesbické páry mělo dojít koncem roku 2018.

Veřejná slyšení k návrhu příslušného zákona proběhnou mezi 12. – 16. 11. 2018 a vládní kabinet by o něm měl jednat koncem tohoto měsíce. Bude-li přijat, získají LGBT+ Thajci a Thajky právo na registrované partnerství koncem tohoto roku. Informoval o tom Bangkok Post.

Homosexualita není v Thajsku trestná od roku 1956. Ve srovnání s ostatními jihovýchodoasijskými zeměmi je Thajsko velmi otevřené a liberální nejen ve vztahu k LGBT+ menšině, nýbrž i uprchlíkům z KLDR, jimž umožňuje legálně vycestovat do Jižní Koreje.

Osud manželství pro gaye a lesby na Tchajwanu je nejistý

Titulní foto: cs.wikipedia.org

Autor článku je gay aktivista, jenž se věnuje zkoumání právního a politického postavení LGBT komunity nejen u nás, ale i v celém světě.
Onload

1 názor ke článku

12. 11. 2018 v 11:34Off-line FreudToldYou  (26/179/67)
Proč taky ne když je tam každá pátá prostitutka shemale, trans a nebo hermafrodit. Těžko říct co je ta holka s pinďourem vlastně zač, divím se že už to tam nefunguje dávno.
Přihlas se a okomentuj článek. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
OnloadOnload
Copyright 2011–2022 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload