Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Prague Pride otevírá rodičovskou přípravku pro mimopražské gay páry. Uvažujete nad rodinou? Tak tam nesmíte chybět!

I gayové a lesby chtějí mít, můžou a mají děti. Pro páry stejného pohlaví je cesta k rodičovství v lecčem komplikovaná, zákony jsou neprůhledné a dá práci se v tom všem vyznat. Proto spolek Prague Pride provozuje Rodičovskou přípravku pro gaye a lesby, jejíž jarní turnus již brzy začíná. Kromě týdenních setkání je tentokrát poprvé v nabídce i jednodenní intenzivní „nalejvárna“ určená především mimopražským zájemcům.

Rychlokurz pro kluky se koná v sobotu 23. 3. 2019 od 10 do 18 hodin v prostorách spolku Prague Pride v Praze. Jedná se o celý den věnovaný gay rodičovství, kdy se budou diskutovat rodičovské modely gay rodin, právní postavení duhových rodin a plánování početí či náhradní rodičovské péče. K dispozici budou experti i duhoví rodiče, kteří se s vámi podělí o své vlastní zkušenosti. Poplatek za celodenní kurz je 600 Kč pro jednu osobu, 1 000 Kč pro pár. Kapacita je omezena na 12 účastníků.

„Přípravka je určena všem, kdo uvažují o založení duhové rodiny. Účastnit se mohou páry i jednotlivci. Kromě praktických znalostí a zkušeností ze života vám přípravka přinese i propojení s dalšími duhovými rodinami, s nimiž pak budete moci třeba jezdit na výlety,“ říkají organizátoři kurzu.

Foto: Prague Pride

Podobný jednodenní kurz se koná i pro lesbické páry, a to v sobotu 9. 3.2019. Více informací ke všem kurzům a přihlášky najdete na adrese praguepride.cz.

„Podle našich informací se bývalým účastníkům rodičovské přípravky narodilo již sedm duhových dětí. Zamakejte na tom, ať přijdou i další,“ dodávají organizátoři s úsměvem.

První český gay pár, který dostal děti do pěstounské péče: „Jsme rodina, problémy s okolím nemáme“

Titulní foto: © Depositphotos.com/feedough, Zdroj: TZ

Onload

Názory ke článku

Přihlas se a okomentuj článek. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
OnloadOnload
Copyright 2011–2023 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload