Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Xindl X natočil nový videoklip „Volnoběh“. Zahrál si vněm mladý herec Oskar Hes ze seriálu Pustina

„Vždyť žijeme tak krátce, tak proč svý okamžiky ztrácet?“ ptá se Ondřej Ládek pod pseudonymem Xindl X ve svém novém singlu „Volnoběh“. K optimistické skladbě, která nás nabádá k tomu, abychom v životě občas zvolnili a vychutnávali si každý jeho okamžik, vznikl také výpravný videoklip z dílny režiséra Jakuba Sommera.

V hlavní roli bláznivého videa se objevil 20letý herec Oskar Hes, kterého si můžete pamatovat ze seriálu Pustina na HBO, kde si zahrál svoji první velkou roli.

„Je to už můj čtvrtý klip pro Xindla. Rád pro něj natáčím nejenom proto, že mě jeho muzika a texty oslovují, ale také proto, že máme s Ondřejem podobný smysl pro humor, baví nás stejné věci a při psaní scénářů si rozumíme. Jsem taky rád, že jsme společně vybrali do hlavní role právě Oskara Hese, mladého talentovaného herce, se kterým je radost točit a který má našlápnuto stát se hvězdou,“ oceňuje zkušený režisér, který stojí za úspěchem nápaditých snímků ze začátků Xindlovy kariéry, jako je Anděl nebo Dysgrafik.

Singl Volnoběh je první spoluprací Xindla X s dvojicí mladých libereckých producentů Kenny Rough a Robin Mood. Ti zpěvákův osobitý textařský rukopis plný zábavných slovních hříček oblékli do zcela nového kabátu. Při jeho pomyslném šití hojně čerpali z vlivů současné elektronické scény.

„Byla pro mě zajímavá zkušenost nahrávat s někým, kdo k aranžím přistupuje jinak, než jsem byl dosud zvyklý. S oběma kluky to bylo pohodové natáčení a věřím, že se dobrá nálada přenesla i do výsledné písně. Také doufám, že to rozhodně není naše poslední spolupráce,“ pochvaluje si nový impuls ve své tvorbě Ondřej Ládek.

Hity Anděl a Dysgrafik

Titulní foto: youtube.com

Onload

1 názor ke článku

22. 11. 2019 v 14:53Off-line Betonica  (39/191/93)
Milej sound, hodne se mi libi postranni motivy pripominajici chramovy varhanni takty. Skoda jen te reklamy na SONY.
Přihlas se a okomentuj článek. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload