Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nový trailer k filmu „Králíček JoJo“: Dokud nezjistí, že jeho maminka ukrývá židovskou dívku

Králíček Jojo“ si to užívá. Jako „správný“ malý kluk má spoustu kamarádů v Hitlerjugend, nej-přítele Yorkiho a pak ještě jednoho kamaráda imaginárního – Adolfa Hitlera. Dokud nezjistí, že jeho maminka ukrývá židovskou dívku.

Být v nacistické Třetí říši malým blonďatým klukem znamená poměrně dost přímočarou kariéru. Tedy aspoň na jejím začátku. Jedním z prvních kroků je členství v organizaci Hitlerjugend, čili v „Hitlerově mládeži,“ což obnáší trochu vojenského drilu, pálení závadných knih, vyhazování věcí do vzduchu, nenávidění židů a podobné hraní si na vojáčky i na válku. A to v partě se spoustou Hitlerovi též velmi oddaných kamarádů. Smysl a cíl to má jednoduchý: stát se řádným a plnohodnotným nacistou.

A tím chce být i desetiletý kluk Jojo (Roman Griffin Davis), kterému v tom pomáhá jeho imaginární přítel, tak trochu nablblý Adolf Hitler (Taika Waititi). Adolf Jojovi radí v různých životních situacích a podporuje jej v jeho správném náckovství. Zlom v Jojově životě nastane v okamžiku, kdy zjistí, že jeho maminka (Scarlett Johansson) ukrývá v podkroví židovskou dívku (Thomasin McKenzie). Od té chvíle musí malý Jojo čelit svému vlastnímu zaslepenému nacismu a s tím mu jeho vymyšlený Hitler už může jen velmi těžko poradit. I když se docela snaží.

Novozélandský režisér Taika Waititi (Hon na pačlověky, Thor: Ragnarok) si pro natáčení exteriérů filmu Králíček Jojo vybral česká města Žatec a Úštěk. Interiérové scény pak vznikly v barrandovských ateliérech.

Foto: CinemArt

Premiéra filmu Ježek Sonic dorazí do českých kin 20. 2. 2020.

7 unikátních fotografií: Druhá světová válka z pohledu gayů

Historička holokaustu: Odpor k homosexuálům byl v koncentračních táborech brutální

Titulní foto: CinemArt 

Onload

2 názory ke článku

21. 01. 2020 v 03:40Off-line Poklad  (29/177/69)
hmmmm.... Článek o Králíčkovi Jojo a na konci info o tom, kdy se do kin dostane ježek Sonic.... Nějak se redakci ta zvířátka pletou :D :D
26. 01. 2020 v 00:27Off-line Domco369  (28/-/-)
hlavne ze na nete je uz dlhsie ako 10.1. 2020
Přihlas se a okomentuj článek. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
OnloadOnload
Copyright 2011–2023 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload