Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Slovenská zpěvačka Karin Ann vydává nový singl „3AM“. Považují ji za nejvýraznější hlas československé Generace Z

Nová slovenská zpěvačka a výtvarnice s českými kořeny Karin Ann v těchto dnech přichází s debutovým singlem „3AM“. Za výsledným zvukem skladby stojí zkušený britský producent Matt Schwartz, který je podepsaný i pod posledními dvěma alby Yungblud.

Přesto, že je jí pouze 18 let a na scénu vstupuje jako nová interpretka, podařilo se jí za velmi krátkou dobu vlastní hudbou okouzlit fanoušky na sociálních sítích, hudební publicisty či online portál prestižních amerických novin The New York Times, jenž jí věnoval prostor ve svém textu o Generaci Z.

Karin Ann definuje svoje hudební cítění jako součást aktuálního světového proudu alternative trap. Její rok narození 2002 ji zároveň zařazuje do takzvané Generace Z, vyrůstající se silným vlivem moderních technologií. A právě producent Matt Schwartz, který za zvukem 3AM stojí, má s tímto stylem bohaté mezinárodní zkušenosti.

„Písničku jsem napsala na ukulele už v patnácti letech. S pomocí slovenského producenta Tomi Popoviče jsem pak skladbě dávala konkrétnější tvar a ujasňovala si, kterým směrem bych chtěla v hudbě jít,“ popisuje Karin Ann, pro kterou bylo nakonec zlomové setkání právě s Mattem Schwartzem. „Společně jsme dodělali aranž a částečně změnili i původní melodii. Jsem s finální verzí hodně spokojená,“ doplňuje zpěvačka.

Ve skladbě zpívá o tom, jak mohou být někteří lidé toxičtí. „Měla jsem období, kdy kolem mne nebyli s výjimkou rodiny jen ti nejlepší lidé. Po nějakém čase mne přestalo zajímat, co si kdo o mě myslí. Každý si zaslouží být akceptovaný a milovaný bez ohledu na rasu, pohlaví, sexuální orientaci nebo náboženství. A o tom ta píseň je,“ prozrazuje Karin Ann, která doufá, že by její sdělení mohlo pomoci lidem, kteří něčím podobným procházejí.

„A pokud se někdo cítí, že nemá nikoho, kdo by ho akceptoval a měl rád, ať klidně přijde za mnou a obejme mne, protože já vás mám ráda,“ říká Karin Ann, která by chtěla, aby ji posluchači nebrali pouze jako zpěvačku. „Chci se aktivně vyjadřovat o světě, být přirozená a na fotkách se třeba neusmívat, když se mi právě nechce. Ráda bych setřela bariéru mezi fanouškem a zpěvákem, která v hudbě odjakživa panuje,“ dodává.

Titulní foto: youtube.com

Onload

4 názory ke článku

25. 09. 2020 v 08:20Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Výbuch smíchu
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 09. 2020 v 15:01Off-line Monogatari  (43/195/80)
Další trubka co si hraje na americkou zpěvačku. Nezájem.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
26. 09. 2020 v 06:35Off-line Psion  (40/180/90)
Vysraná Záhorácká Anna Karenina
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 05. 2021 v 00:34Off-line Aymer  (31/-/79)
To nemá žádnou melodii
Přihlas se a okomentuj článek. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload