Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kapela Kryštof vydala novou píseň „Vánoční“, nečekaně v ní zpívá i Karel Gott

Richard Krajčo a skupina Kryštof před dvěma lety nahráli píseň s Karlem Gottem. Nyní plní dohodu, kterou Richard měl s Karlem a jeho rodinou, a společnou píseň po názvem „Vánoční“ vypouští do světa.

Scénář a režie výpravného videoklipu si vzala na starost Karin Krajčo Babinská, která přiznává, že to nebylo tak jednoduché. „Nechtěli jsme, aby to byl vánoční kýč, ale možná nakonec je,“ říká režisérka filmového videoklipu, do něhož obsadila kromě manžela Richarda Krajča a tří jejich dětí také výjimečné herecké tváře Ivu Janžurovou, Aloise Švehlíka, Danu Batulkovou, Pavla Rímského a Lucii Štěpánkovou.

Píseň Vánoční vznikla těsně před duetem Srdce nehasnou, který pro Karla Gotta a jeho dceru Charlottku, napsal taktéž Richard Krajčo. „Za Karlem Gottem jsem s písní Vánoční přišel a svěřil se mu, že jsem napsal text, kde hraje významnou roli, a tak mě napadlo, že by se v ní mohl i objevit. Jemu se to naštěstí zalíbilo, a tak jsme se kdysi dali dohromady. A on pak asi po týdnu zavolal s jeho ženou Ivankou zpátky, a kromě toho, že souhlasil, abychom spolu nazpívali Vánoční, mě poprosil, jestli bych nezkusil napsat píseň pro něj a pro Charlottku,“ vzpomíná frontman kapely Kryštof.

„Udělali jsme spolu takovou dohodu, že nejdřív půjdou ven Srdce nehasnou a tuhle píseň pustíme až rok poté, co mezi námi Karel nebude, aby v podstatě i další Vánoce strávil s námi. A teď přišel ten čas,“ říká Krajčo a rozpovídá se o Karlu Gottovi jako o symbolu českých Vánoc, jehož písně každé Vánoce zní ze všech domácností i stánků se svařákem.

Karel Gott & Charlotte Ella Gottová – Srdce nehasnou

Titulní foto: 

Onload

2 názory ke článku

09. 11. 2020 v 15:34Off-line Ellvin  (23/183/81)
Myslel bych si, že v tomhle klipu bude mít Karel Gott věští roli, že se aspoň ukáže na obrazovce, že tam nebude jenom slyšet.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 11. 2020 v 14:14Off-line Kady  (25/-/-)
Děláš jako by to vadilo :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
Přihlas se a okomentuj článek. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload