Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Michal Pitoňák: „Podpořte své blízké, kteří jsou LGBTIQ+ osobami“

„Zúčastnit se Pridu je mnohdy o tom, že podpoříte své blízké, kteří jsou LGBTIQ+ osobami. Vaše účast a přítomnost může pro vaše blízké znamenat velký rozdíl, protože jim tím vyjádříte podporu, která vydá za tisíc slov. Já sám si velmi vážím toho, že i když byl můj tatínek dlouho velmi nemocný, tak i on se průvodu s mámou několikrát účastnil a šel s námi třeba aspoň kousek,“ napsal na svůj Facebook Michal Pitoňák, výzkumný pracovník Národního ústavu duševního zdraví v Klecanech.

Pitoňák sestříhal video z osobních záběrů z roku 2018 a přidal do něj pár vzkazů, které možná z běžných mediálních zpráv o vyvrcholení festivalu nejsou tak zřejmé. „Pokud jen trochu můžete, tak podpořte své blízké a nenechte si tuto šanci ujít. Atmosféra vzájemného respektu k rozmanitosti lidství a různosti lásky je nezapomenutelná,“ dodává.

Michal Pitoňák v Show Jana Krause: „Přestaňme používat slovo homosexuál, raději říkejme gay nebo lesba“

Výzkumník Michal Pitoňák: „Gayové a lesby v České republice mají mít právo na manželství!“

Titulní foto: facebook.com

Onload

1 názor ke článku

17. 08. 2022 v 15:15Off-line Waioleta  (49/-/-)
Dnes každý dobře vý že to neni nemoc ale že se to děje v imunitním systemu druhé osůbky ale nikdo to nemá nikomu za zlé protože je dost anomalii s kterými člověk přišel na svět a zžil se stím já taky už patřím mezi lidi co hold už nepodají takový výkon jako zdraví lide ale snažim se dál žit i když su v jistých projevech dost drsná
Přihlas se a okomentuj článek. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
OnloadOnload
Copyright 2011–2023 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload