Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Podzim na Primě: Akta X, Ano šéfe, Hawaii 5-0 a Sex ve městě

V minulém článku jsme zmínili novinky, které chystá Nova na podzim. Tentokrát se mrkneme na konkurenční Primu, Primu Cool, Primu Love a jejich plány na stejné období.

Ano, šéfe!

Na scénu se vrátí Zdeněk Pohlreich s původním pořadem Ano, šéfe!, kde bude jasně a ostře říkat, co se mu ve vybraných restauracích nelíbí. Zdeněk se tak opět vrátí k úspěšnému pořadu, kterým předchozí Na Nože! a Šéf na grilu rozhodně nebyly. Vysílat by se měl každý čtvrtek, už na konci srpna.

Hawaii 5-0

Na čtvrtky je připravena ještě jedna novinka – remake stejnojmenného seriálu, který vysílala americká televize CBS v 70. letech minulého století. V Hawaii 5-0 půjde o speciální policejní jednotku, která má odhalovat důležité případy. Kromě toho na pozadí poběží příběh, týkající se vyřešení smrti otce hlavního hrdiny.

Akta X

Na podzim Prima Cool začne na žádost diváků vysílat Akta X. Seriál odvysílá od první série, podle dosavadního plánu je vysílací čas stanoven na každé pondělí, úterý a středu, vždy ve 22 hodin. Takže už brzy se Mulder a Scullyová vrátí do akce.

Teorie velkého třesku

Prima Cool si přichystala úspěšný sitcom Teorie velkého třesku. Dva mladí fyzici jsou „geeci“ v oboru, žijí ve vlatním světě vzorců a laboratoří, dokud se vedle nich nenastěhuje krásná sousedka. Ta jim teprve dokáže pomotat hlavu.

Sex ve městě

Dalším velkým lákadlem je snad už kultovní seriál Sex ve městě. Je to seriál, ve kterém není nic tabu. Jednu z hlavních postav Carrie Bradshaw ztvárnila Sarah Jessica Parker. Sex ve městě se usídlí na Prima Love.

A další...

Pokračovat dále bude Castle na zabití, Jak jsem poznal vaši matku, Simpsonovi a třeba Čarodějky. Objeví se také Zoufalé manželky. Jak už jsme ale psali, blíží se konec jejich natáčení.

Těšíte se na primáckou televizní nadílku?

Foto: bbc.co.uk

Onload

1 názor ke článku

08. 08. 2011 v 21:49Off-line CAlar  (43/180/81)
Akta X, ty jsem mival nejradeji
Přihlas se a okomentuj článek. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload