Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

David Archuleta má svůj styl, který mu sedí

Až z Floridy se vane výrazný hlas teprve dvacetiletého Davida Archulety. Nahoru vyhoupl se sedmou sérií pěvecké soutěže Amedican Idol, kde si teprve jako 16letý mladík získal srdce hlasujících. Na své konto si připsal 44 % z více než 97 milionů hlasů.

Crush, klasika, neznáte?

V srpnu roku 2008 vydal svůj první singl „Crush“, v listopadu pak následovalo album, které pojmenoval dle sebe – „David Archuleta“. Jen pro zajímavost, album se stalo číslem dva v hitparádě Billboard 200. V USA se prodalo na 750 tisíc kopií alba, přes 900 tisíc pak celosvětově.

Vánoční album přímo ze srdce

Druhé album zasvětil Vánocům. Vydal jej o rok později a údajně vzešlo přímo ze srdce. Vánoce jsou fajn, lidé je mají rádi, ale na album to obvykle nestačí. S albem proto nezaznamenal přílišný úspěch, i když třicátá pozice v Billboard 200 určitě není k zahození.

Třetí album: The Other Side of Down

Prozatím poslední album vydal začátkem října roku 2010. O půl roku později procestoval jihovýchodní Asii na své „Asian Tour“. Vůdčím singlem alba se stal „Something 'Bout Love“, který má procítěnou melodii a zajímavý klip.

David se drží svého stylu, příliš neexperimentuje. Je si ale jistý pevnou půdou pod nohama, protože si zvolil hudbu, která mu sedí. 

Druhým singlem ze třetího alba se stal „Elevator“:

I když se to nemusí zdát, album je poměrně pozitivně přijímáno, a to i kritiky. V prvním týdnu se jej prodalo na 24 tisíc kopií, k lednu 2011 pak 63 tisíc. Skončilo na třinácté pozici v americkém Billboard 200.

Alba se zatím dočkala různých speciálních verzí pro jednotlivé destinace. Začátkem letošního roku unikla údajně nová písnička „Senseless“.

Rok 2011: Glad Christmas Tidings, Live In Concert

V září přijde opět s vánočním CD/DVD z koncertu Glad Christmas Tidings. Fanoušci se mohou těšit na 13 skladeb.

Titulní foto: youtube.com

Onload

Názory ke článku

Přihlas se a okomentuj článek. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload