Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nova chystá soutěž The Voice. Bude se jmenovat Hlas Česka?

Česko-Slovenská Superstar, X-Factor, Talentmania a teď Česko Slovensko má talent. Už jsme zažili dost soutěží, ve kterých se hledají pěvecké talenty. Přesto Nova pravděpodobně chystá další pěveckou soutěž, která se v originále jmenuje The Voice

Soutěž je od ostatních odlišná v pravidlech. Zde se nehodnotí vzhled, ale opravdu pouze kvalita hlasu. V prvních kolech proto porota sedí k soutěžícím zády, aby nebyla ovlivněna vzhledem. Porota se soustředí pouze na hlas soutěžících.

V první sezóně americké verze The Voice v porotě usedli Christina Aguilera, Cee Lo Green, Adam Levine a Blake Shelton. Koukněte na kousek, kde zazněla Rihanna:

Zatím to vypadá, že česká verze The Voice je stále v plenkách. Nova si nechala u Úřadu průmyslového vlastnictví registrovat následující názvy: Hlas, Hlas Československa, Československý hlas, Hlas České republiky, Hlas Česka a Český hlas, informuje server Digizone.

Ze zaregistrovaných názvů je patrné, že by se opět mohlo jednat o společný projekt české Novy a slovenské televize Markíza

Foto: Nova TV

Onload

1 názor ke článku

01. 09. 2011 v 20:38Off-line Pdb  (32/180/72)
Aspoň bude nějaká změna, na superatar už se dlouho nedívám
Přihlas se a okomentuj článek. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload