Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Charlie (Praha)

Onload
Charlie
Táborská 438/51, Praha

Celkové hodnocení

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hodnotili 2 uživatelé

Tvoje hodnocení

Přihlaš se a ohodnoť!

Informace o organizaci

Spolek Charlie nabízí studentkám a studentům a akademickým pracovnicím a pracovníkům Univerzity Karlovy a jiných vysokých škol, stejně jako jejich přátelům a příznivcům, platformu pro seberealizaci, setkávání, zábavu a řešení společných problémů. Zaměřuje se především na gay, lesbické, bisexuální, asexuální a transgender jedince a jejich právo nebýt diskriminován na základě citové a sexuální orientace/identifikace.

Posláním sdružení Charlie je zkvalitňování života nejen této skupiny, ale celé akademické obce a společnosti, prostřednictvím vzájemného respektu a přijmutím rozmanitosti.

Cílem sdružení Charlie je poskytnutí důstojného zázemí pro minoritu, díky kterému bude moci spolupracovat s majoritou a nebude se před ní uzavírat a explicitně se vyčleňovat. Proto je členství ve sdružení otevřené pro heterosexuály, sympatizanty, absolventy a další zájemce, kteří vnímají problém nerovných příležitostí jako společensky závažný jev.

Pro ty, co nechtějí jen vysedávat po hospodách či přednáškových sálech a baví je poznávat českou přírodu a historické památky, jsou tu Charlieho výlety organizované společně s Queer odborem Klubu českých turistů. Jedná se převážně o jednodenní turistické akce kolem Prahy s kratšími i delšími trasami a mnoha zajímavostmi po cestě.

Onload

Kontakt

Adresa: Táborská 438/51, Praha,

E-mail: info@charlie.li
Web:
Facebook:

Názory k organizaci

Přihlaš se a okomentuj organizaci. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
Onload
Copyright 2011–2017 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload