Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

TransFusion (Český Krumlov)

Onload
TransFusion
Na Kovárně 126, Český Krumlov

Celkové hodnocení

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hodnotil 1 uživatel

Tvoje hodnocení

Přihlas se a ohodnoť!

Informace o organizaci

Prostor, kde se můžete dozvědět nejen o aktivitách TransFusion a dění v oblasti trans* tématiky v ČR, ale také zjistit, co zásadního se děje jinde.

Hlavním posláním, aktivitou a cílem spolku je zvyšovat kvalitu života trans* lidí ve všech oblastech bytí, a to především činností vedoucí k přijetí a uplatňování legislativních úprav, které by zabraňovaly patologizujícím a jiným škodlivým praktikám v zdravotní péči, zabezpečovaly plné pokrytí zdravotní péče zdravotními pojišťovnami a vytvořily také administrativní postupy, které by plně respektovaly jedinečnou rodovou identitu a rodový projev každé osoby, a tedy i individuální požadavky na tělesné změny, a umožnily všem lidem přístup k přepisu rodu (změně pohlaví) v identifikačních dokumentech na základě principu sebeurčení.
Hned na začátku jsme navázali spolupráci se slovenskou organizací TransFúzia, polskou organizací Trans-Fuzja a maďarskou TransVanilla, které se zabývají stejnou problematikou ve svých zemích.
V současnosti se zaměřujeme na edukaci široké i odborné veřejnosti a monitoring zdravotní péče pro trans* lidi v České republice.

Onload

Kontakt

Adresa: Na Kovárně 126, Český Krumlov,

E-mail: info@trans-fusion.org
Web:
Facebook:

Názory k organizaci

Přihlas se a okomentuj organizaci. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
Onload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload