Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Rodinné zázemí

16. 06. 2015 v 17:37Off-line Anonym
Ahoj :)
je mi 16 a tak nějak jsem si před nějakou dobou začal všímat že jsou lidi buď dělníci... a nebo celkem slušně zaopatření a nebo takoví co už skoro asi neví co s penězi. Někdy když jdu po městě tak to tak prostě někdy jde vidět na první pohled... závidím trochu těm kteří mají třeba to co chtějí a mají toho fakt někteří dost... asi bych závidět neměl... ale přijde mi právě, že takoví ti kluci z nejvíce zaopatřených rodin se mívají často tak celkem dost dobře, v pohodě a bez starostí. zatímco třéba u nás v rodině nemám k rodičům ani tak blízký vztah jak to vidím třeba jinde... a prostě to tak bylo vždycky a asi bude. vím, že mají celkem dost práce (oba jsou dělníci)... ale oni jsou na tom tak že ani když je volno nechtějí někam jet... nehledí na to, co si koupí za oblečení, jak vystupují... nemám nějaké přehnané požadavky a myslím, že jsem celkem normální průměrnej kluk... ale... třeba si nedokážu přestavit jak to jednou bude, až budou vědět že jsem na kluky... teďka bych jim to třeba nedokázal říct vůbec. Tajit to ale nechci... asi to bude tím, že oni i celá generace až já nevím kam pochází z vesnice...
tak bych se chtěl zeptat... hledí někdo z vás třeba na to, z jaké rodiny kluk pochází? Že třeba... by jste nedokázali nebo nechtěli chodit z někým, kdo je z dělnické rodiny nebo je sám dělník a nemá peněz na zbytečné vyhazování? :D Dík, Kuba...
16. 06. 2015 v 17:45Off-line BussterX  (103/130/150)
Kašli na to z jaké rodiny kdo pochází, moje nejlepší kámoška byla socka a 17 let nepracovala a stejně sem ju měl rád jaká byla : )) mno... nikdy sem se nedíval na to z jaký rodiny kdo je, ale jakej je on... ale bacha, je tu hodně povrchních buzniček pro který je důležitý jestli někdo nosí značkový hadry a jakou má práci, jenže o takový povrchní lidi bych si neopřel ani kolo (kdybych nějaký měl... LOL)
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 06. 2015 v 17:49Off-line Anonym
BussterX: no jo.. my teda socky nejsme :D ale prostě nemám na co si ukážu a celé léto chodím na brigády.. a myslím že hezky se oblíkat, na tom není nic špatného a člověku to často dost pomáhá, jak se cítí :)... toto nemá být nějaké stěžování nebo závidění.. jen nechápu kde někteří ti kluci kteří mají v 15ti iPhony a úplně všechno od rodičů ještě někde berou nějakou odvahu se povyšovat nad ostatníma.
16. 06. 2015 v 18:01Off-line pajasb  (27/200/85)
Kubo 16: Vidíš to moc černě, třeba se ti poštesťí a budeš mít peněz že nebudeš vědět co sťím :)
16. 06. 2015 v 18:14Off-line BussterX  (103/130/150)
Anonym (kuba16): hele jsi ve věku kdy máš celej život před sebou a je fakt jen na tobě co z tebe bude a kolik budeš vydělávat a jak si zařídíš život, to že má někdo v 15ti všechno na co si vzpomene fakt není jeho zásluha.. a třeba v dospělosti si nedokáže vydělat ani na slanou vodu : ))
16. 06. 2015 v 18:15Off-line Anonym
Jo to je pravda :).. jen nejhorší je asi že dost těch kluků to může mít potom i třeba tak nějak protekčně.. tak dejme tomu že se nemusí třeba ve škole "snažit tolik".. ale to je jedno to bych zase psal o něčem o čem nic nevim.
a dík :)
16. 06. 2015 v 18:18Off-line BussterX  (103/130/150)
Prostě svou pozornost upři na to jak se budeš mít ty a neřeš jak se má někdo jinej, to nikam nevede
16. 06. 2015 v 18:24Off-line BussterX  (103/130/150)
Btw znám dlouho jednoho klučíka, teda dneska už chlapa, kterej jako student gymnázia nedostal od jeho podnikatelské rodiny prachy na mobil, ale musel si jít ty prachy vydělat do jejich rodinné firmy na brigádu, odpracovat si to... dneska studuje 2 vysoký školy v Praze... tak má tady taky profil, tak třeba k tomu něco řekne sám až tady bude zas... : )
16. 06. 2015 v 18:44Off-line Spectre  (25/176/65)
Kubíku, každý je nějaký a to je na světě to pěkné :) nesmíš na to koukat takhle :) Určitě na tom všem nezáleží :) moje rodina (muži) byli strojvedoucí.... pro někoho asi celkem nic moc práce, ale pro mě je to životní sen, a pokud s tím má někdo problém, tak ať si ho vyřeší sám :) Tvůj budoucí určitě nebude koukat na to odkud jsi, ale kdo jsi ty... ty sám :3
16. 06. 2015 v 18:53Off-line jj217  (29/188/113)
Z vlastní zkušenosti můžu říct, že je mnohem lepší si na všechny tyhle notebooky a telefony nebo i na obyčejný knihy vydělat sám, člověka to nemusí okamžitě naplňovat žádným úžasným pocitem, ale přece jenom z toho máš někdy dobrý pocit, že je Ti dvacet, ale přesto dokážeš studovat dvě věci a ještě se sám naprosto košér způsobem uživit (a dokonce prací v oboru, zdravím všechny, podle kterých lidi z humanitních oborů nenajdou práci). Lidi, kteří jsou zvyklí, že se jim všechno strká pod nos, mají často třeba i tady na vysoké mnohem víc problémy, protože nejsou zvyklí na to, že co si nevydřou, to nemají.

Je teda fakt, že člověka občas jeho "původ" tak trošičku dostihne, protože může přijít situace, kdy bude zaměstnavatel rozhodovat, jestli si nechá Tebe, nebo kolegyni, a rozhodne se - navzdory Tvým lepším výsledkům - pro ni, protože má maminku nebo tatínka tam a tam, což by se mohlo hodit... ale většinou to opravdu funguje tak, že pokud se člověk dostatečně snaží, tím, jestli je z vesnice, jestli jsou rodiče dělníci a podobně, se zas tak "trápit" nemusí (a často je to opravdu lepší, když nejsi nějak extra rozmazlený a podobně).
16. 06. 2015 v 20:12Off-line Anonym
21m: Jo je to tak :).. ale když vidím některé na ulici.. no nevím :)
16. 06. 2015 v 22:11Off-line vegantronic  (38/186/77)
Anonym: ber to pozotvně. Alesapoň se naučíš pracovat, nabereš nějaké zkušenosti atd.. Pak budeš hledat práci mnohem lépe. Víš... Já jsem si taky v 15 přál nejnovější mobil atd. Pak se člověk dostal svou blbostí na své dno a uvědomí si, že tyhle věci jsou absolutně nepodstatný. Důležité je mít kde bydlet, mít cp jíst, mít možnost chodit čistej a ne xx let starých hadrech a mít kolem sebe lidi co tě maj rádi a to je to hlavní. Na ostatní věci se můžeš...
19. 06. 2015 v 14:26Off-line esthetique  (41/-/-)
Přesně, až budeš starší, pochopíš, že důležitý je mít všeho tak akorát, ne maximum co lze mít anebo víc než soused....
no jo, česko, zase se řeší PRACHY
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 06. 2015 v 14:28Off-line BussterX  (103/130/150)
Esťo, souhlas, až na tu d***lní větu na konci - prachy se řeší všude, nebo si šel jezdit do irska za almužnu? : ))
08. 08. 2016 v 16:15Off-line libisemihezcikluci  (37/-/-)
Trochu toho vlastenectví..., i s prázdnou kapsou může mít člověk svou zemi rád a mít k ní úctu, i když se rozhodl žít jinde
08. 08. 2016 v 21:09Off-line comrade  (39/195/102)
Takovéto povrchní lidi miluju. :( A je úplně jedno, jestli jsou bohatí nebo chudí.
08. 08. 2016 v 21:54Off-line kloudik  (38/182/80)
Několik skvělých kamarádů sem poznal na ulici když sem tam jednu dobu pobýval. pro někoho verbeš, ostuda společnosti atd. ale to jen protože jim nikdo z těch "lepších" nedal příležitost ukázat se v lepším světle. v tomhle směru se názory možou lišit opravdu hodně protože se tady nejedná jen o generační rozdíl, ale především o zkušenosti s velice širokým spektrem lidí který má málokdo. věčina má jen tu svou "vrstvu" takže nemá co posuzovat ačkoli sou přesvědčeni, že jejich pravda je ta jediná správná
08. 08. 2016 v 23:57Off-line JustQuestion  (24/166/59)
Je mi absolutně jedno, z jaké rodiny kluk pochází, záleží na tom, jaký je on sám ;-) Myslím si, že s tímto názorem nebudu sám.
09. 08. 2016 v 15:31Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Pokud se někdo dělá zajímavým pěnezi-pak je to pouhý chcípák, který nemá co nabídnout krom těch peněz. :dd
25. 07. 2021 v 12:24Off-line Tarferi  (30/-/-)
Já bych to viděl tak, že bezstarostní lidé, kterým rodiče všechno zajistí nemají kde pobrat nějaký charakter. Jak to vidíte po 5 letech vy? :D
25. 07. 2021 v 12:29Off-line kloudik  (38/182/80)
Úplně stejně jako před pěti rokama :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload