Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

To stárnutí zrádné

19. 06. 2015 v 10:14Off-line Anonym
Nemyslím duet Michala Davida a Karla Gotta. Mám na mysli obrovské rozdíly ve stárnutí mužů i žen. Jaktože někdo vypadá ve 30 na 50 a někdo v 50 na 30?

Řeknu vám příběh mých rodičů. Otec kašlal na vzhled, zatímco mamka o sebe pečovala. Když byli spolu před léty v restauraci, tak se číšník zeptal nejdříve otce, co si objedná, zapsal si a pak říká: "A co si dá vaše dcera? Přitom jsou stejně staří. Otce to zamrzelo a moje matka se náramně bavila. :-)

Ale někdy to je naopak, že stárne pomalu muž a žena má celulitidu, povislá prsa, apod. Mnoho mužů nestárne, ale zraje jako víno. Je spousta herců, co v mládí vypadali tuctově, nevýrazně, a teprve ve středním věku prokoukli a získali charisma a atraktivitu. Naopak někteří s věkem brzy zchátrají.

Kdo byl po letech na školním srazu, jistě si všiml, jak jsou velké rozdíly. Zatímco v 18, 19 byli na tom všichni přibližně stejně, měli stejnou st**tovací čáru, po 10, 20 letech už jsou velké rozdíly. Z velké části za to mohou geny (šediny, pleš), z velké části životosporáva, myšlení. Když někdo hodně kouří, pije, ponocuje, když navíc je agresivní, zlostný, dělá divoké grimasy, tak se mu to časem zapíše do tváře. Naopak, kdo přemýšlí pozitivně, je přející, má hravého ducha, tak působí svěže dlouhá léta. Takže mi z toho vyplývá, že vzhled do určité míry vypovídá o tom člověku, o jeho vnitřku...
19. 06. 2015 v 10:25Off-line kloudik  (38/182/80)
Ja kourim i piju docela dost,pozitivne myslim jen zridka,jinak su spis nevrlej a agresivni obcas taky,ale myslim si ze vypadam umerne svojemu veku. Takze asi mas spatnej vzorec nebo mam dobrou genetiku :D
19. 06. 2015 v 12:39Off-line esthetique  (41/-/-)
Je to jednoduchý
1. neruinovat se- PRÁCE, SPORTY (všeho s mírou), CHLAST, DROGY, KOUŘENÍ (pokud možno vůbec- s Mírou jen pár piv dvakrát týdně nebo víno s Dušanem o víkendu lahvinku)
2. neodpírat si = bejt psychicky v pohodě (sex, když na něj mám chuť, spát když se mi chce, jíst když mám hlad (KVALITNÍ A VYVÁŽENOU STRAVU), ne proto, že je pravé poledne (a podle zvyklostí) se podává oběd...atd.
3. pečovat o sebe ( všechny možné krémy a mastičky jsou OK, pokud na dotyčnýho fungujou (nutno otestovat) a vůbec nejlepší na mladistvý vzhled je semeno mladých kluků, ovšem ne rozmazávat po xichtě, ale podávané vnitřně, hha ha ha ha ha)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
19. 06. 2015 v 15:04Off-line colombo  (103/192/90)
No mnozí tady, co neustále nadávají a mají urážlivé výroky na nás, starší, a to jenom kvůli našemu věku, jakoby si vůbec nepřipouštěli, že léta KAŽDÉMU běží. Na každého dojde, chce to jen čas.
19. 06. 2015 v 15:35Off-line thommaseq  (102/180/70)
Záleží nejen na genech ale i na účesu, oblékání a chování. Znám lidi co si ve 30 dokáží 10 let ubrat, ale i takové případy, když si 17ka nechá trochu vousy, obléká se společensky, tak hned vypadá na 25, 30... Pak je otázka co kdo chce :D
19. 06. 2015 v 15:44Off-line THX1188  (40/183/90)
Cha, když on ten pokrytecký kult těla je jako zlaté tele Mamonovo. Kde nic tu nic. Budu žít s "mužem" nebo s modelkou? Já si vybral chlapa a všechny tyhle modelky jsou mi k smíchu...já mám letitý vztah, copak mají oni?
19. 06. 2015 v 15:51Off-line Centaur  (43/177/-)
S tím že kouření a špatná životospráva má vliv na stárnutí bych nesouhlasil.
Já též kouřím a piju a nepotýkám se s tím že by to ovlivnilo můj vzhled a mělo to nějaký dopad na věk. Holohlavý kluci také vypadají mladší, protože i vlasy sami osobě můžou věku uškodit a přidat mu na věku a když sem si já začal holit hlavu, tak mi spousta lidí říká, že vypadám o dost mladší. Tyhle měřítka platili asi dříve to si pamatuju, že toto tvrdila každá docentka a doktorka lékařského institutu a věd :-D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 06. 2015 v 16:16Off-line Centaur  (43/177/-)
Spíš bych viděl problém v tom, že se lidi neumějí svému věku přizpůsobit a že ho nemají pod kontrolou. Nechávají organismu volnou dráhu. Zaměřují se na současné trendy zdravého stylu. Jenže právě tyhle veci paradoxně zařizují rychlé stárnutí. Dobrou přednášku na to má i Icke. Plno návodů na mládí obsahují i staré apokryfy a jeden takový zmiňuje údajně i Ježíš. A pokud to porovnáte se současnými vzorci jak si udržet věk tak by letělo mnoho současných prací do koše.
22. 06. 2015 v 21:50Off-line Coelho  (37/185/75)
Přidám "špek" k debatě...je mi 29 a pro 21letýho kluka sem už pán ve středním věku...Příjde mi to divný - necítim se tak ale očividně už ty roky asi opravdu běží :-D Tak tak v pětatřiceti mi zobáci budou říkat "dědečku"? Pánové na to se dá říct jediný....nakopat do p***le X-D
04. 02. 2016 v 20:09Off-line ozvien  (73/-/-)
Podívejte, dnešní doba je kultem mládí.Dříve bylo stáří znakem moudrosti a to se dneska nenosí. Obzvláště v naší komunitě. To je ta známá věta ----vrať se do hrobu ---
04. 02. 2016 v 20:13Off-line colombo  (103/192/90)
Ozvien: zrovna tak BOHUŽEL platí ..."mládí vpřed, vzadu se pracuje..." Všechno tohle má vliv na budoucnost. Apropo, dnes byla na netu o tom studie, mladým v ČR se nejméně chce makat z celé EU. Ještě, že mám na důchod nasysleno... :)
04. 02. 2016 v 20:28Off-line tom3942  (28/-/-)
Dsiv: tak to ti budeme držet palce :D
04. 02. 2016 v 21:46Off-line ozvien  (73/-/-)
Ano Colombo, i když jsem hudebník tak díky mé stavební posedlosti mám dům a pronájmy což je v stáří super.
04. 02. 2016 v 23:09Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Colombo: Mladým se nechce makat, protože nechtějí být otroky v nějaké kapitalistické fabrice alias otrokárně, tak raději jde každý studovat, aby se tomu vyhnul. A to mladým vyčítat nebudu.

Za všechno tohle může tahle tvoje oblíbená doba, ty kapitále jeden. :-P

A že máš nasysleno, tak to jen díky práci svých otroků, kterým bereš u huby. Ale hlavně, že máš nasysleno. :-P
04. 02. 2016 v 23:19Off-line BussterX  (103/130/150)
Členové kmene Hunza jsou vždy úsměvní, milí a silní. Vypadají tak mladistvě, že mnoho lidí zvenčí jsou nejednou šokováni jejich skutečným věkem. Občas vypadají, jako že jsou z jiné planety.

Kmen Hunza žije v horách severního Pákistánu. Jejich populace je jen kolem 87 tisíc lidí. Podivní jsou především tím, že se v průměru dožívají věku přes sto let. Mnozí z nich bez zdravotních problémů dokonce i 120 let. Pověry říkají, že pár jedinců dožívá až do 160 let.

https://www.youtube.com/watch?…
05. 02. 2016 v 01:07Off-line Pasivjirka  (60/179/63)
Napíšu to takto. Každý tu jen kouká,aby měl u sebe krásnou kabelku. Teda kluka. Málo koho zajímá povaha. Vemte si jablko. Koupíte ho,krásné na povrchu. Ale už nevidíte,zda je prohnilé uvnitř. Pokud ho nesníte,začne být časem povrch vrásčitý,ale uvnitř může být dobré. Jenže už dle vzhledu na něj nemáte chuť a tak raději sáhnete po tom pěkném a třeba uvnitř prohnilém. A takto vy jednáte i tady. Povaha je pro vás na druhém místě. Vzhled? To je jen věc pomíjivá a jakmile vidíte starého,pošlete ho do hrobu,protože pro vás je jen důležité mladý a krásný a ne to,že může mít dobrou povahu,i když je dle vás starý. Přitom vám často nedochází,že čas nezastavíte a taky budete staří.
05. 02. 2016 v 01:10Off-line Anonym
Ale ty taky honíš nad mladými a atraktivními, a ne nad starými a seschlými, pokrytče!
05. 02. 2016 v 01:19Off-line Pasivjirka  (60/179/63)
Jasně. Tohle vy tu dokážete. Urážet a schovávat se za anonymitou. Zamysli se nejprve nad sebou,zdali nejsi zrovna to krásné jabko prohnilé uvnitř.
05. 02. 2016 v 01:26Off-line Anonym
Já nejsem žádné vy. Jsem jednotlivec, proč píšeš skupině? Já tě neurážím. Jen píšu, že vím, nad čím honíš. A ty to víš taky. Tak co tu moralizuješ? Na co si to hraješ? Vždyť jsi úplně stejný jako ostatní. Akorát musíš slevit z nároků. Kdybys vypadal líp, tak si vybíráš tak samo jako ti, co na to mají....
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
05. 02. 2016 v 01:31Off-line Pasivjirka  (60/179/63)
Je jedno krásné přísloví. Podle sebe soudím tebe.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 02. 2016 v 01:34Off-line Pasivjirka  (60/179/63)
Krom toho,já s žádných nároků slevovat nemusím,protože nic nevybírám a ani nehledám. Jen jsem popsal,jaké je běžné chování gayů. A že se ti pravda nelíbí? Tvůj problém.
05. 02. 2016 v 01:36Off-line Pasivjirka  (60/179/63)
Co by mně spíš zajímalo,proč jsi tak zbabělý a schováváš se za anonymitou.
05. 02. 2016 v 01:54Off-line Pasivjirka  (60/179/63)
Zda jsi atraktivní nebo ne,zda někomu z nás ujel vlak,nemůžu soudit. Právě proto,že ti,co mně nejvíc k***izujou,se stydí sami ukázat na fotkách,na rozdíl ode mně. Nebo vystupujou anonymně. Asi si tím chtějí zvýšit své EGO. A kdyby ses namáhal přečíst,co mám v profilu,zjístil bys,že už nikoho nechci,protože jsem s gayi měl akorát špatné zkušenosti.
05. 02. 2016 v 02:14Off-line Anonym
To motáš dvě věci dokupy. Něco jiného je chování a spolehlivost a něco jiného výběr podle vzhledu. Výběr podle vzhledu je přirozený, za to nemůžeš nikomu nadávat. Špatné chování a nespolehlivost je závada a ti lidi by to měli odstranit.
05. 02. 2016 v 02:35Off-line Pasivjirka  (60/179/63)
Jenže ti kluci nejen kvůli vzhledu vybírají,ale i dokážou dost krutě urážet člověka,který nic po nich nechce. Některým ten vzhled tak stoupl do hlavy,že klidně dokázali cizímu napsat,ty vypadáš hnusně.
05. 02. 2016 v 02:43Off-line Pasivjirka  (60/179/63)
A já osobně bych nikoho za vzhled neodsuzoval ani mu nenadával. Nikdy nevíš,zda to třeba nemá ze zdrav.důvodů a zda mu to nemůže ublížit na psychice,kterou už tak má špatnou díky tomu,že je o něj nezájem. A my škaredí dobře víme,že nemáme hledat krasavce. Jen by nám stačil normální člověk,což je mezi gayi něco vyjímečného.
05. 02. 2016 v 02:53Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Pasivjirka: Ale dobrá povaha je stejně relativní pojem jako krása. :-P
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 02. 2016 v 02:58Off-line Pasivjirka  (60/179/63)
Jenže ta povaha se nemění tak,jako vzhled. Pokud má dobrou povahu člověk vrozenou,tak v něm zůstává.
05. 02. 2016 v 03:02Off-line Pasivjirka  (60/179/63)
A teď si vem. Najdou se dva krásní kluci stejného věku. Jenže v každém ty geny pracujou jinak. Jeden bude pěkný i za 10 let a ten druhý už ne moc. Takže pokud je pro toho jednoho vzhled důležitý,co myslíš,že udělá. Odkopne toho svého a bude hledat jiného pěkného,aby se k němu hodil.
05. 02. 2016 v 11:53Off-line BussterX  (103/130/150)
Pasivjirka: no, a vem si třicátníka kterej je efobofil, na zajíce.... myslíš že je to na vztah? když bude zajíc na starší a pudou do vztahu, tak zajíc doroste v muže a vztah je v p***li, efobofil ho kopne do p***le ... a můžou mít oba výborné povahy, ale prostě pud je pud
05. 02. 2016 v 12:52Off-line paink  (49/-/-)
Ja som efebofil a mam trvaly vztah. Asi preto, ze nekladiem vzhlad na prve miesto.
Jedno je partner pre zivot, a ine nejaky sex. ulet. Na nete je obrazkov na pozeranie dost a na ulet mam tiez s privretymi ocami povolenie.
05. 02. 2016 v 14:20Off-line BussterX  (103/130/150)
Paink: tak jasně že je to ideální a pragmatické řešení, ale chudák zajíc kterej se do tebe zamiluje (moc si to neumím představit, ale láska je slepá :DD) Já úlety s borcem který je ve vztahu nepěstuju, už dávno nehledám náhodný úlety a když už bych šel do sexu s někým, tak ne naslepo po 10ti minutách psaní, ale po delší době při vzájemně trvajících sympatiích - to je totiž záruka něčeho dlouhodobějšího... promiskuita se mi jaxi začala hnusit s tím jak jsem nabyl moudrosti :P a když vidím že se někdo prezentuje jako d***a, tak s ním klidně budu psát, ale to je tak asi všechno co jsem ochotnej s ním dělat... 8)
05. 02. 2016 v 15:54Off-line paink  (49/-/-)
Ulety mam len bezpecne a s vyslovenym povolenim od partnera a to je velmi skromne.
05. 02. 2016 v 16:01Off-line Anonym
Kdyby mi partner povolil úlety, bral bych to, že jsem mu už lhostejný. Kdybych povolil partnerovi úlety, dával bych mu najevo nezájem. Ale to bych neudělal. Bolelo by mě srdce, kdybych zjistil, že s někým něco má :-(
05. 02. 2016 v 16:40Off-line paink  (49/-/-)
Ale nemam s nikym nic. Obvykle tak nejaka fajka v saune, alebo trojka a cau.
O neho mam zaujem kazdy den.
05. 02. 2016 v 17:05Off-line Jirka23  (28/172/70)
Tohle je presne to co mi na vetsine z vas vadi, a proc jsem rad ze mam to co mam a nemusim se dokola seznamovat s nekym, kdo chce vztah, ale p***om by me podvedl pri prvni prilezitosti, jestli si ve vztahu vzajemne tolerujete ulety, tak je mi vas fakt lito ..... jednou kdyz jsou dva spolu, meli by spolu byt proto ze se milujou, a jsou si verni, a jsou k some uprimnu, ve vsem .... tyhle vase vztahy nejsou nic jinyho nez vztah dvou chlapu kteri spolu sukaji a bydli,nechapu ......
05. 02. 2016 v 17:32Off-line paink  (49/-/-)
Ale isteze som verny a max. uprimny, ked povie nie, tak nie. To je dovera, ze ma pusti a ja neujdem.
A ja nevyvijam nikdy ziadne aktivity, ale ked po mne niekto skoci, tak co mam robit?
Tiez to nie je 3 krat denne. Raz za sto rokov.
05. 02. 2016 v 17:52Off-line colombo  (103/192/90)
Lukino Luk: nebýt chudý není ostuda a já si vydělávám poctivou cestou. A děje se tak proto, že nepatřím mezi věčné řečníky a stěžovatele, ale že něco pro to dělám, což mnozí nikoliv a proto tu budou jen brečet a láteřit.
05. 02. 2016 v 18:08Off-line ozvien  (73/-/-)
Ooooooooooo bustere to jsi men překvapil.Ta moudrost a to ještě nemáš tolik jako já. Ty budeš studnice moudrosti
05. 02. 2016 v 18:12Off-line BussterX  (103/130/150)
Ozvien: už su, víc moudrosti už se do mně nevleze, to bysem byla přetékající žumpa a ne studnice :P
05. 02. 2016 v 22:32Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Colombo: Jaké láteření? Ty mladým vyčítáš, že nechtějí makat rukama a teď naopak říkáš, že někdo, kdo něco dělá proto, aby nebyl chudý (dlouho studuje tudíž nepracuje) a nemusel makat, není ostuda. Tak se rozhodni. :-P

Já jen reagoval na to, že dokud budou podmínky ve fabrikách stát za hovno, tak nikdy nikdo na ty učňáky chodit nezačne a MAKAT tu budou cizinci. :-P
06. 02. 2016 v 20:59Off-line Betonica  (39/191/93)
Jsem celoživotním zastáncem celotělového přístupu. Člověk je v mém chápání bytost bio-psycho-sociálně-duchovní. Všechny tyto složky by měly být ideálně v rovnováze. Jejich odchylky moderní medicína nazývá diagnózami a léčí je jako duševní poruchy, infakrty nebo třeba mrtvice.

Podle mě je 75% všeho v našich rukách. Začíná to jídlem a pitím, končí výběrem přátel. Všechno souvisí se vším, nic nelze oddělovat a vše se musí chápat v kontextu.

Někdy je to opravdu náročné a mimořádně vyčerpávající, ale opravdu se snažím dodržovat tyto zásady:

a) dostatek spánku (stačí mi 7 hodin)
b) dostatek vody (denně 3 litry neslazené a neprelivé vody)
c) dostatek zeleniny a ovoce (denně porce velikosti mojí dlaně od obého)
d) dostatek volnočasových aktivit (denně alespoň hodinu odpočívat)
e) dostatek zdravých vztahů s rodinou a přáteli
f) dostatek pracovních výzev a jejich plnění
g) 30-60-90, tj. krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé cíle a plány
h) dbát na sebe sama, tj. pečovat o duševní zdraví, o tělo i o mysl

Je toho daleko víc, ale to by vydalo na celou knihu.

Jsem pevně přesvědčený, že krapet rozumu a vytrvalosti a člověk může stárnout s grácií, může být krásnějším a přitažlivějším, třebaže jeho schránka chřadne. Jasná mysl a zdravé tělo je totiž sexy nehledě na počet vrásek nebo šedivých vlasů.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload