Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nakluky

21. 06. 2015 v 15:00Off-line Anonym
Stalo sa vam tuto na tejto stranke ze si chatujete a vyhodi vam reklamu na boku... pricom spravu vam ani neodosle len ju tam bude nacitavat za to prijebanu nevhodnu reklamu co ani nema nic spolocne s tou to zoznamkou vam nacita hned mali by s tym nieco robit!
21. 06. 2015 v 15:06Off-line kloudik  (38/182/80)
Z reklam tenhle web zije takze maji prednost. Sice se mi to taky nelibi ale ty to tady mas zdarma tak zkus primhou*** oko
21. 06. 2015 v 15:41Off-line BussterX  (103/130/150)
Mně to nědělá, asi hodně záleží na tom v čem si tento server otvíráš, jestli v mobilu a v jaký aplikaci a nebo v pc a na jakým prohlížeči a tak, mně toto nedělá fakticky tento problém, akorát někdy (tak 1x za týden cca) se mi zpráva neodešle tak si zkopíruju text CTRL+C a "opustím" psaní zprávy a otevřu si okno zpráv znovu a jen zkopíruju text CTRL+V čímž jsem ušetřen opakovaného psaní textu od začátku, ale souvislost s reklamou tam nevidím nikdy... reklamy jsou nutnost, nikdo nebude provozovat server tak aby na tom prodělal a cpal do toho svoje peníze bez návratnosti, to že jsou tu reklamy za které inzerenti platí podle unikátních prokliků majiteli serveru nám umožňuje tento server zdarma využívat, tak to ber
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload