Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Je to normální tohle?

03. 03. 2013 v 17:56Off-line Anonym
Ahoj všichni já mám takový menší dilema tak schválně co si o tom myslí druzí.
Potkal jsem celkem v pohodě kluka noo ikdyž až tak v poho asi není. Párkrát jsme se viděli takže jako vyloženě spolu nechodíme to určitě ne.
jednou jsem mu napsal a on byl nějak smutný prý že je do někoho neštastně zamilován nakonec mi došlo že do mě /jako že neví jesi ho ten kluk chce ci ne tedy nakonec jak sem zjistil tak já.
chová se poněkud zvláštně a někdy když spolu mluvíme tak kolikrát ani nevim o čem mluví, má zvláštní vyjadřování a humor a ted jsme se chtěli sejít jakože se dohodnem kdy a jak. není schopen mi odpovědět k tomu se nakonec dostanem ale mezitim mele něco o tom že ze me má smíšený pocity. což mě dost zarazilo pak z něho tedy vyleze že má ze mě jak pozitivní tak i negatrivní pocity. když se ho zeptám na ty negativní tak mi řekne že přece i ty positivní at se nerozčiluju, vůbec nechápe že to co mi řekl neni OK a diví se že mě to vyvedlo z míry a pak mi řekne že si jakoby něco v tom smyslu nevěřim asi jsem podle něho nákej chudáček nebo co a pak mi řekne at se mám hezky že to nebudem řešit jenomže já to chci řešit pak jsem mu něco řekl a pak odhlašuju a on je pak nasranej že ho ani nevyslechnu ikdyž to já chtěl dialog a on utíká od problému. je strašně zvláštní a na otázku co si mám o tom myslet mi odpoví to je tvoje věc no je prostě zvláštní jako teda co si o něm myslíte?
03. 03. 2013 v 18:22Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Tak asi, že si vůbec nevěří a potřebuje dokázat, že o něj stojíš, jinak si bude furt namlouvat, že to nemá cenu, že ho chtít nebudeš a má tendenci se uzavírat do sebe
03. 03. 2013 v 18:27Off-line Anonym
A jak se k tomu mám postavit? mám mu dát ještě šanci ač ho vůbec moc nechápu nebo se na to mám vykašlat? No to co si řekl je docela nasnadě no
03. 03. 2013 v 18:29Off-line Tien213  (42/-/-)
Je iba vyplaseny. zo zaciatku ta chcel velmi spoznat ale to co sa mu na tebe nepaci (vlastnosti, povahove crty) len vyuziva ako zamienku preco neriskovat a neskusit viac. preco to viem? par krat som takto cuvol. ty mas ocividne smolu. ak to vezmem podla seba tak ten tvoj do toho pojde len ked bude mat pocit ze to vyhral a ze je to skutocna sanca na nieco pekne... takze to vzdaj..
03. 03. 2013 v 18:38Off-line Ligerisek  (36/172/62)
No, chceš problémy řešit, bo od nic utíkat? stojí ti za to? já mám taky u každýho pochyby, ty sem neměl akorát u jednoho kluka a mírně řečeno to nedopadlo moc slavně. asi potřebuje hl. ten impuls z tvojí strany. a já mám furt problémy s tim, že mi nikdo moc nerozumí a já nerozumim "normálnim" lidem, takže tohle je pro mě frustrující až k vzteku, páč mi to přijde ako pí*ovina a spíš jako výmluva od toho druhýho.
03. 03. 2013 v 18:41Off-line Anonym
Já od problémů neutíkám já je chci řešit to jen všichni ostatní jsou zbabělci. nevim no jestli mi za to stojí on je jiný než ostatní a dejme tomu že i naše seznámení bylo uplně něco jinýho než jsem zvyklej trochu mi přijde jak z jiný planety ale je celkem hezkej no tak já nevim jesi to řešit nebo ne
03. 03. 2013 v 18:48Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Tak to podle mě máš štěstí, co bych dal za kluka co je jinej ale svim způsobem normální, páč když já narazim na někoho, kdo je trochu jinej, tak mi dá košem, že mi moc nerozumí, bo se z něj vyklube magor :D
03. 03. 2013 v 18:53Off-line Anonym
Normální zrovna neni teda jako nechci ho nějak pomlouvat ikdyž nikdo vlastně neví o koho jde ale přijde mi že podle tebe je on ten chudáček a co já ? mě to nasralo co mi řekl a zase náký pevný pouto mezi náma neni jako nwm asi se s nim budu občas potkávat je to blbý chodí na stejnou školu no
03. 03. 2013 v 19:11Off-line Ligerisek  (36/172/62)
No, je to těžký, když nedokážeš reagovat stejně emotivně jako on, protože tě to má rozesmutnit a né naštvat, takže asi o něj moc nestojíš, když cítíš vztek místo smutku. v tomhle souhlasim s Tien213 možná akorát na ten konec, to záleží na tobě, jak moc ti na něm záleží a chtěl by si s ním být...
03. 03. 2013 v 19:13Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Já taky teďkonc čekám, co nakonec vypadle, jestli vůbec, z jednoho kluka, co se v našem poslednim rozhovoru choval jak magor a byl na mě fakt ošklivej, místo toho, abych ho hnedka hodil do ignoru, páč problémy chci řešit... ;)
03. 03. 2013 v 19:15Off-line Anonym
Jsem naštvanej ale smutnej taky noo jesi mi na něm záleží to ještě nevim zatim se poznáváme ale je ze stejnýho města respektive na koleji je takže bych měl někoho tady tak jsem chtěl něco ale on mi moc šanci nedává k tomu abych si k němu našel cestu přijde mi v tom dost neohrabanej něco prohlásí myslí si že je to ok a nedochází mu že tim někomu může ublížit
03. 03. 2013 v 19:17Off-line Anonym
Jako asi bych mu ještě brnknul ale když si uvědomim jakej byl tak fakt nevim
03. 03. 2013 v 19:22Off-line Sheppy  (28/184/75)
Tak nwm zda to bude primo zapadat do dizkuse ale pokud je nekdo zamilovanej :D tak ze sebe dokaze nekdy udelat totalniho vo*a a pokud je do toho silnejsi introvert tak treba potrebuje nejakou jistotu :)
03. 03. 2013 v 19:27Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Tak mu to zkus říct, že ti tim ubližuje, já takhle udělal chybu, že sem to neřek, snažil se to tolerovat a pak sem akorát bouch a neštval se, eště k tomu v blbou chvíli :( bo zas jinej pozdější případ, že dotyčnej zas ubližoval tim, že nic neudělal, neřek, nenapsal, když sem to potřeboval a pak sem z toho taky z tý bolesti a frustrace bouch :(
Jestli se bude tvářit votráveně, že ho to obtěžuje, že ti tim ubližuje, tak tě asi moc rád neměl :(
03. 03. 2013 v 20:43Off-line Anonym
Noo něco jsem mu napsal nevim jesi to k něčemu bude ale..........
03. 03. 2013 v 22:04Off-line honzab  (26/178/-)
Já bych to hlavně nevzdával :) dej mu ještě šanci, Sheppy má pravdu
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 03. 2021 v 17:18Off-line i8051  (53/184/97)
Tomiku tomiku, za 8 let od zalozeni tohohle tematu uz ma za sebou dalsich 10 frajeru ... :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 03. 2021 v 18:29Off-line kloudik  (38/182/80)
V době založení tématu tahal Tomík kačera takže nemohl reagovat. Na napsání komentu musel čekat než dostane rozum tak mu to iosmičko neměj za zlé. On nemože za to, že tehdá byl eštė malinkatej a nemohl reagovat :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload