Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Je pro vás důležité co jíte?

02. 07. 2015 v 14:56Off-line Anonym
Přemýšlíte o tom co je v potravinách? Čemu se vyhýbat? Co kupovat? Protože o tom něco málo vím chtěl bych se o to s vámi podělit a proto sem začal psát blog http://zivotaradce.blog.cz. Budu rád za vaše názory :)
02. 07. 2015 v 15:19Off-line Kuba2000  (25/174/64)
Tak kupujte jen ty nejzákladnější věci a ne sračky.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 07. 2015 v 15:50Off-line BussterX  (103/130/150)
@Anonym (zivotaradce): Máš tam chyb jak sraček v tom textu na blogu, žádný závažný, ale spoustu prkotin a překlepů - chybí ti oddělení čárkami před "ale" a "že", místo krátkých "i" píšeš dlouhé íííí a naopak, vynecháváš háčky... nevypadá to dobře. Tady na seznamce píšem jak nás napadne, ale Blog by měl trochu vypadat...
02. 07. 2015 v 21:40Off-line hipster  (24/-/-)
On sa nás ani tak nechcel opýtať či je to pre nás dôležité ako si tu chcel spropagovať svoj blog aby mu tam tam vyskočila návštevnosť a on si na tom mohol pohonkať ego. P.S. ja som neotvoril na mne si nevyhoniš
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 07. 2015 v 21:57Off-line Anonym
Takže sis asi nepřečetl co v blogu piši ! Že se snažim pomoci lidem.. Je spoustu veci co si lide neuvedomuji .. Ja na ne poukazuji... A ano chci aby to videlo co nejvice lidí. Tak se vam omlouvam ze se vam snažim pomoci :)
02. 07. 2015 v 22:04Off-line hipster  (24/-/-)
Spasiteľ národa. Novodobá matka Tereza a Mahtma Gandhí v jednom
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
02. 07. 2015 v 22:09Off-line Anonym
:D :D :D ty se musiš hodně nudit kdyz maš čas na H8 komentaře :) tak to dopada když nemaš přatele ale tak s tvoji povahou se to da cekat no :/ upřimne mi je te lito :)
02. 07. 2015 v 22:14Off-line hipster  (24/-/-)
On sa chudáčik cíti hejtovaný :D LOL a on poznám moju povahu :D a jemu je mňa ľúto :D hlavne že on je anonymný :D mne je ľúto teba že si myslíš že ten tvoj blog ktorý si si zadarmo vytvoril, očividne nemáš ani na to aby si si zaplatil doménu si myslíš že to niekoho zaujíma :D pochybujem že si nejaký doktor takže fakt si asi ten posledný kto by mal ľudom radiť čo jesť :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
02. 07. 2015 v 22:20Off-line Anonym
No mas pravdu nejsem doktor jeste studuji no a konečný mam jeste pred sebou ale uz ted toho vim vic jak ty :D viš co mam jine zajmavejsi veci nez si psat s tebou :-D
02. 07. 2015 v 22:31Off-line hipster  (24/-/-)
Ideš si písať blog, ktorý nikto nebude čítať? :D
02. 07. 2015 v 22:34Off-line BussterX  (103/130/150)
Ten zřejmě studuje vysokou léčitelskou, obor léčení kyvadlem : )) Jestli takto píšící človíček studuje VŠ, tak to s intelektuální elitou našeho národa nevypadá dobře do budoucna. :P
02. 07. 2015 v 22:36Off-line hipster  (24/-/-)
Už mi tam chýba iba nejaký članoček o blahodárnych učinkoch CDS a CDS2 a máme to komplet :D ale myslím že aj to časom príde :D
03. 07. 2015 v 03:21Off-line THX1188  (40/183/90)
No...blog je příšerný, tedy oni to jsou jen tři odstavce plné gramatických chyb. Asi bych na něm zapracoval, dříve než ho někomu předložím. Zobecňování, nepodložené výkřiky. Stylistika úděsná. Bez obrázků. Bez nápadu...:(
03. 07. 2015 v 09:52Off-line Anonym
@THX1188 diky za nazor :) jen na doplnění nepodložene vykřiky to nejsou při studiu mame prednašky tykajici se dopadu stravy na zdraví človeka. Tim nespochybnuji tvuj nazor. @hipster abych se k tobě ještě vratil ty si važně tak vypatlaný aby si uražel člověka finančnimi nedostatky ? Už 3 roky hned po skole valim do prace abych si mohl dovolit studia. Je ti to pořad vtipne? Tak se klidne smej. Každy to nema jako ty že od rodiču dostane vše co chce !
03. 07. 2015 v 10:43Off-line hipster  (24/-/-)
Ked niečo robím tak to asi robím poriadne :D keď chcem mať uspešny blog tak si ho nezaložím na cudzej doméne na ktorej si vlhké fuzate trinácky zakladajú blog o van dájrekšn a džastinovi bíberovi :D a keď nato nemám tak to buď nerobím alebo si to zariadim tak aby som na to mal :D Po ďalšie ten blog som si nakoniec otvoril a dokopy nič som sa nedozvedel o tom čo mám jesť :D Takže momentálne je tvoj "blog" v takom stave že si spravil polku svojej práce a očakávaš celú výplatu aj s príplatkom :D zámerne nereagujem na to plakanie o tom ako pracuješ a o tom že mne všetko dajú rodičia :D lebo vieš p**u o tom čo mne dajú a nedajú rodičia. so sit yo' fat *** and work that s**t. bye b***h.
03. 07. 2015 v 12:41Off-line BussterX  (103/130/150)
Hipíku já měl svoje webovky kde jsem prezentoval svou činnost na estrankách.cz na bezplatné doméně III. řádu protože mi nešlo o příjem z reklam a měl jsem tam okolo 3.000 unikátních prokliků měsíčně, a na netu jsem na mý webovky nacházel odkazy, letos jsem to zrušil aby tam zveřejněné věci nekolidovaly se zájmem mýho zaměstnavatele v kostce řečeno... není to o doméně ty webowky, jde o to jak je vedeš
05. 07. 2015 v 10:50Off-line Betonica  (39/191/93)
Ja se zajimam o obsah cukru a tuku a ecek. Jinak jim vsechno, co mi chutna. Dost varim, pred lety jsem uplne prestal pouzivat ruzny masoxy, korenici smesi a dalsi vychytavky. Vsecko varim z jednoduchych surovin.
06. 07. 2015 v 11:58Off-line esthetique  (40/-/-)
Řek bych, že čím jsem starší, tím je to pro mě důležitější, jako že jsem vybíravější...
pak jde taky o to, čím krmím ostatní (chu´t mýho semene) a já je chci krmit něčím fajnovým... ha h a ha
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
31. 08. 2015 v 21:59Off-line forever.single  (25/170/55)
V poslední době se dost snažim omezit průmyslové výrobky do kterých jsou natahaná svinstva, pak se pokoušim jíst méně cukru... Díky za odkaz :) tady posílám odkaz na velmi zajimavý dokument o potravinářském průmyslu https://www.youtube.com/watch?…
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload