Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Transexualita a škola

17. 07. 2015 v 19:36Off-line Anonym
Ahojte jsem transexual a již beru hormony. Zbývá mi už jen rok studia na střední škole a poté bych sel na operativní změnu pohlavi. Ale zajímá mě jedna věc. Jak je to potom třeba s Matu***ním vysvědčením když bude na jiné jméno než budu mít jako žena? Děkuji za radyp
17. 07. 2015 v 19:40Off-line Haru  (26/-/-)
Ahoj, mě tyhle problémy sice teprve čekají, ale přesto zkusím poradit ;-) Po dohodě s vedením školy a patřičnou úředničinou ti vystaví nové matu***ní vysvědčení na nové jméno, rodné číslo, atd. Stejně to funguje i s diplomy na VŠ. Myslím, že to je takhle, ale tyhle informace mám z doslechu, tak to neber úplně 100% Hodně štěstí při cestě za lepším životem! :-)
17. 07. 2015 v 21:29Off-line THX1188  (40/183/90)
To není problém, dojde k zákonné změně jména s výměnou dokladů, tu nahlásíš škole, ta změní údaje. Tedy změna občanky, rodného listu...atd. Je s tím trochu běhání, ale jde to. Bez změny dokladů totožnosti z on na ona, ona na on - je změna nemožná.
19. 07. 2015 v 14:09Off-line Betonica  (39/191/93)
Jak pise THX. Po dokonceni celeho procesu budes uredne prohlasen zenou, vcetne noveho jmena. Ostatni Ti urcite reknou prislusne urady. A jsem si jisty, ze existuji spolky a sdruzeni, ktera se trans tematikou zabyvaji a maji k dispozici presne informace. Klidne je oslov.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload