Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Neisty v sebe

18. 07. 2015 v 21:03Off-line Anonym
Snad mi odpustite ze zas anonymny prispevok ale trochu sa hanbim za otazku, bude to zniet trochu sialene,

mam 34 zatial som nemal ziaden vztah, nielen preto zeby neboli prilezitosti ale ma to moc nenapadlo nieco take ako vztah, asi pred 3 rokmy som pocitil p***azlivost k muzom ale moc ma nevzrusuju je to ale dost silne, zacal som pocuvat hudbu s prevazne muzskymi interpretmy, sem tam si pozriem aj mejake tie pikantmosti na nete. z pecka jedine ak je tam okrem muza aj zena a do toho prisla dalsia bozia rana som dost zzenstili alebo aspon sa tak citim, mozno poviete tak si urcite gay ked aj tak vyzeras ale nie verte mam taky citak a dost silny ze gay nie som, strasne mam vysoku mienku o zenach su to bohyne ba niekedy mi tak hrabe ze zenu pokladam za viac nez muza. ja uz fakt neviem. uz rozmyslam ci nie som trans ale ako to zistit? strasne to riesim, pls pomozte mi zorientovat sa
18. 07. 2015 v 21:44Off-line PetrEM  (30/182/75)
Navštiv nějaký ústav ,tam ti jistě pomohou ...
19. 07. 2015 v 14:03Off-line Betonica  (39/191/93)
Myslim, ze "neisty v sebe" je presne. A bohuzel je to tak, ze Ti nikdo vnitrni jistoty nepomuze najit.

Mas vic moznosti, jak si poradit. Muzes zkusit randit s zenami a/i muzi. Muzes a taky nemusis s nimi spat. Muzes se obratit na odborniky, muzes zacit cist knihy o teto tematice, muzes meditovat a muzes dalsich tisic veci.

Predne si ale myslim, ze by bylo dobre prestat o tom tak usilovne premyslet. Clovek nekdy potrebuje odstup od sebe sameho, aby z lepsi perspektivy videl veci spravne a tak, jak doopravdy jsou. Takze klidne zij dal svuj zivot, delej veci, ktere jsi zvykly delat, ale na cas proste odloz otazku, jestli jsi hetero/gay/trans...

Zkus se ridit timto heslem: Za vse co bylo, dekuji. Vsemu, co bude, rikam: ano. - A tak to presne udelej. Kdyz treba potkas krasnou zenskou, jdi s ni na kafe, povidej si s ni. Totez samozrejme udelej s chlapem... A vnimej svoje pocity, vnimej, co se Ti deje v tele, na co myslis, kdyz se ji divas do oci, nebo kdyz se jemu divas na rty. Vnimej sebe a jen sebe. Neni to sobecke, je to nezbytne!

Drzim palce.
20. 07. 2015 v 16:43Off-line Anonym
Asi mam krizu identity, teda mam pocit ze osobnostne, niekedy si v myslienkach hovorim v zenskom rode.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload