Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Láska bolí

20. 07. 2015 v 00:55Off-line Anonym
Vite hodne se toho popsalo ale preci se tady musim zeptat. Jak prozivate vy bolest v srdci kdyz se zklamete ve vztahu? Kdyz uz mate s tim zkusenosti a preci se zas vam to stane zas?
20. 07. 2015 v 07:11Off-line jenik556  (23/175/-)
Když se se mnou někdo rozejde kvůli úplný p**ovině, tak jsem naštvanej... Ale někdy to chápu a jsem rád, když jsme.s bejvalym kámoši ;)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 07. 2015 v 09:48Off-line otomar  (24/173/79)
Souhlasím s honzou
21. 07. 2015 v 01:28Off-line onlip  (61/180/84)
Možná je problém v hranici zamilovanosti a lásky a toho, co si od obojího slibujeme. Bolest ze zamilování je přechodná (rozchod a to po něm), bolest z lásky je ustavičná a člověk ji musí strpět, protože je to starost a strach o druhého - podstata toho, co má (love) v nicku. Protiváhou je těžko sdělitelná radost, když je druhému dobře.
Neškolím. Jen říkám, jak to funguje u mě.
22. 07. 2015 v 12:52Off-line esthetique  (41/-/-)
Tak do pěti let to zmizí a dostaneš se přesto, úplně nezapomeneš, ale budeš v pohodě
HLAVU VZHŮRU!!!
23. 07. 2015 v 15:42Off-line Betonica  (39/191/93)
Priznam se, ze jsem zcela ucebnicovy priklad. Rozchod je ve sve podstate sok, emocni sok. A po nem nastavaji faze, kterou vedou k uzdraveni.

Jdou takto po sobe: popirani-hnev-smlouvani-smutek-smireni.

Nejdriv tedy odmitame prijmout skutecnost, ze vztah skoncil. Clovek se snazi vsemozne zabranit teto skutecnosti. Nasleduje vztek. Clovek uz pripustil, ze vztah skoncil, a zacne pocitovat hnev. Je docela jedno vuci komu, ale tato faze muze byt velmi expresivni. Clovek v teto fazi je schopen opravdu velmi nevhodneho chovani. Potom nasleduje smlouvani, tedy navrat do bodu jedna a snaha vratit veci zpet. Tato faze byva pomerne kratka a prave v ni je nejmene vhodne vztah obnovit. Smutek je faze, kdy se cloveku styska, je melancholicky, citlivy na vsechno a vsechny. Prozivani smutku je naprosto nezbytne pro dobre zahojeni citove rany. Uplne nakonec prichazi smireni. Smireni znamena, ze clovek, ktery nejdriv odmital, pak se zlobil, smlouval o navratu, prozival hluboky smutek, tak nakonec se smiri s tim, ze vztah je pryc. Tento proces trva obvykle 3-9 mesicu, v zavislosti na delce a kvalite predchoziho vztahu. Rikam obvykle, neb jsou lide, kteri se zahoji podstatne rychleji a jsou take lide, kteri se zcela nezahoji jindy.

Ja konkretne prozivam nejvic ctvrtou fazi, do ktere se dostanu pomerne rychle. Odmitam, hnevam se a smlouvam cca mesic. Faze smutku mi naposled trvala 3/4 roku. Dohromady jsem se uzdravoval skoro rok.
23. 07. 2015 v 18:19Off-line Duny  (38/178/82)
Lask neboli, zamilovanost ano ...
24. 07. 2015 v 15:06Off-line esthetique  (41/-/-)
Betonica: mě to vždy trvá těch 5 let (asi se zamilovávám hodně) a po posledním zamilování jsem se zařek, že už si ty pocity nebudu vícekrát přivozovat, takže HAPPILY SINGLE!!! huh huh huh huh huh
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload