Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Při masturbaci předkožku úplně nepřehrnu

22. 07. 2015 v 22:08Off-line Anonym
Zdravím,

určitě je tu několik podobných témat, ale trávit několik hodin hledáním upřímně nechci.
Jednoduchá věc, netýká se rozhodně jen mě, při masturbaci prostě nedostanu předkožku "úplně pryč". Tím myslím, že ji, bez bolesti, dostanu maximálně pod žalud a víc ani ťuk. (pouze při erekci)

Hádám, že by mi pomohla obřízka, nebo znáte jiné techniky?
A když obřízka, nebolí to, když pak máte "nekrytý penis"?

Děkuji předem za odpověď. :)
22. 07. 2015 v 22:10Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Bolí, ale časem se otupí a potom ho naopak budeš mít méně citlivý než teď s předkožkou. Pro někoho výhoda, pro jiného nevýhoda.
22. 07. 2015 v 22:31Off-line vegantronic  (38/186/77)
Bolí to opravdu jen dejme tomu prvních 14 dní... Ale v prvé řadě si zajdi na urologii. Třeba nebude potřeba tak razantní zákrok. Pokud tu předkožku trochu stáhneš tak možná bude stačit promazávání...
22. 07. 2015 v 23:21Off-line esthetique  (41/-/-)
Ano, vegan ti bude hustit do hlavy, jak je obřízka skvělá, protože ji sám má a nic jiného mu logicky nezbývá.
pokud ji přetáhneš přes žalud a dál ne, není důvod pro obřízku, stačí kůži v nejužším místě vodorovně (na visícím penisu) naříznout, kůže znovu sroste, ale už roztáhnutá, tedy volnější. nepamatuju si přesný název zákroku, najdi si na wikipedii, pochopitelně na té originální v angličtině, ne na tom českém odvaru, kde toho je 10%. jsou tam i fotky, velmi názorné...
22. 07. 2015 v 23:28Off-line vegantronic  (38/186/77)
Co to meleš? Sám píši ať si dojde na uro, že bude možná stačit něco méně drastického...
23. 07. 2015 v 00:01Off-line inteligentni_lvicek  (33/175/75)
Dostaneš ji maximálně pod žalud? A kam dál bys ji chtěl tahat? Pokud ji při erekci přetáhneš bez bolesti pod žalud, můžeš bez bolesti masturbovat nebo s*****it, tak není co řešit. Takže otázka zní - jak ti jde masturbace?
23. 07. 2015 v 06:25Off-line gin  (63/184/120)
Za prvé, z tvého popisu jde špatně poznat, o co vůbec jde. Dostaneš ji pod žalud a dál ne? Z toho vypadá, že ti jde úplně stáhnout, ale ne napnout. Tedy provést to, čemu se v sexuologii říká "florentská". Pak by vůbec nebyl problém v předkožce, ale pouze v uzdičce.

Pokud by byl problém pouze v uzdičce, tak k urologovi musíš každopádně. Pokud pouze v předkožce, tak můžeš napřed něco vyzkoušet, na co ti dám odkaz.

S tím urologem bych byl velmi opatrný. Některý urolog je totiž MUDr Obřezávač, co jiné řešení než obřízku nezná. Důvodů může být více, uvedu dva. Buďto může patřit ke zváštnímu živočišnému druhu. který se nazývá hraboš bodový, nebo se může jednat za bílý plášť se skrývajícího se cirkumfetišistu.

Pokud jde o předkožku, doporučil bych si pčečíst toto:

Obsah prvního oddílu

1) To nejdůležitější nejprve.

2) Má být zatažitelná před začátkem školní docházky. Předkožková loterie a jiné hlouposti.

3) Co je to fimóza

4) Vyděšení z fimózy způsobují jizevnatou fimózu.

5) Fimóza, to je normální.

6) Kdy má být fimóza léčena.

7) Jak se dá fimóza léčit?

8) Můžete ji léčit sami: koupání, krémy roztahování.

9) Jak vám může pomoci pediatr ?

10) Když je nutná operace - operace s úplným zachováním předkožky.

11) Nedávejte vůbec žádnou šanci MUDr. Obřezávačovi - typy pro návštěvu lékaře



Více zde: http://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/…vany-fimoza/


Píšu to proto, že tak 10% mužům zničí obřízka sexuální život.
23. 07. 2015 v 09:34Off-line vegantronic  (38/186/77)
Jo a Gina si nevšímej... Ten jak slyší slovo obřízka, tak vyletí jak vymetač ďábla když vidí babku kořenářku. :-) Normálně si na uro zajdi...
23. 07. 2015 v 10:24Off-line gin  (63/184/120)
Vegane, žádnej vymítač ďábla. Lidí, kteří mají kvůli obřízce zničený sexuální život už znám fůru. Teď mi zrovna píše jeden, který ve svých 26 letech kvůli zbytečné obřízce, když mu bylo 9 let trpí úplnou anorgasmií. Proto bych anonymovi doporučil, aby si na těch webovkách prostudoval rubriky: Info pro chlapce, předkožka a důsledky obřízky. Ty máš po obřízce krátce, takže nevíš, jak můžeš časem dopadnout. Mimoto, ten postižený obřízkou má s tebou něco společného. Je také vegetarián.
23. 07. 2015 v 15:20Off-line Betonica  (39/191/93)
Zuzena predkozka se tomu rika. Duvodu muze byt vic. Paklize vazne i moznost intimni ocisty, nevahej a navstiv urologa. Ten doporuci dalsi postup a obrizka je az posledni moznosti.
23. 07. 2015 v 16:54Off-line gin  (63/184/120)
To víš ty, že je poslední možností. Pokud je však ten urolog MUDr Obřezávač, tak bude tvrdit něco jiného.
07. 08. 2015 v 21:37Off-line Daniel11  (23/-/75)
Mám to stejně jako ty., taky max pod žalud ale někteří bez obrizky ho pretahnou úplně ze se ta předložka ztratí.,
08. 08. 2015 v 11:47Off-line gin  (63/184/120)
Ta předkožka se neztratí. Vroubkovaný vyvýšený pás a sliznice vnitřní předkožky jsou vždy rozeznatelné.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 08. 2015 v 00:37Off-line honecx  (29/179/56)
Zrovna nedávno jsem se nechal obřezat
11. 08. 2015 v 14:23Off-line gin  (63/184/120)
@honexc

A důvod? I když se tu přiznám, že když jsem byl mladej a ještě blbej, tak jsem o svý obřízce taky uvažoval, dnes, když znám fůru případů, kdy mnohým amputace předkožky zničila sexuální život, jsem rád, že jsem tu pitomost neudělal. Proto bojuju proti vnucené obřízce dětí a mladistvých a dospěláky před tím varuju. I když není obřízka jako obřízka, zmrzačující je hlavně styl low&tight, kdy je odstraněna celá vnitřní předkožka a uzdička a je zničena celá frenulární delta.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload