Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Osobní trenér

02. 08. 2015 v 00:26Off-line Anonym
Ahoj,měl jste někdo osobního trenéra,nemáte ponětí kolik může stát?Aspon na těch 10 dní.Víte jak to s ním probíhá a je to vůbec dobrý nápad si ho pořizovat?
02. 08. 2015 v 16:00Off-line kulisekk  (23/170/66)
Táta chodil do fitka a platil osobnímu trenérovi 3500 + jednorázový poplatek 1500 za sestavení jídelníčku.
Cvičil u něj rok, takže to stálo 42táců za rok,což máš téměř zadarmo.

Ale záleží odkud jsi, v každém městě to stojí jinak.

A jak to přesně probíhá netuším, neptal jsem se,ale myslím,že s tebou chodí stroj po stroji a říká ti jaké máš dělat cviky a kontroluje,jestli je děláš správně a efektivně.

Pokud jsi amatér,myslím,že zaplatit si osobního trenéra se vyplatí.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 10  Nahlásit
02. 08. 2015 v 18:34Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Ono nejde odpovědět jednoduše..ale vidím to takto:
Pokud máš vedle sebe někoho, kdo umí cvičit a byl by ochoten tě to naučit, tak bych šáhnul po něm..Pokud v okolí nikdo tokový není, tak si myslím, že je ten trenér fajn..Ale né každej trenér je dobrej trenér! Pokud tokovej trenér víc kecá, jak něco dělá a tahá tě hlavně na stroje, tak ruce pryč..Jinak těch tréninků bych dal aspoň 15..to máš jenom 5 týdnů..a pak fora, články, videa..:)
02. 08. 2015 v 19:21Off-line esthetique  (41/-/-)
Je to o vůli, ne o vyhazování peněz za trenéra. až budeš top notch ve skvělý formě a budeš potřebovat doladit pár svalových partií na nějaký závod, nebo výdrž na triatlon nebo Ironmana nebo tak něco, pak investuj do osobního trenéra. pokud nejsi schopnej dojít DENNĚ do posilky, udělat pár koleček na všech mašinách a ujít svižnou chůzí (4km/h) 3xjeden kilometr do kopce (maximální náklon na treadmillu - pro české vzdělance běhací pás nebo jak tomu nadáváte) tak je naprosto zbytečný vydávat byť jen 1CZK za osobního trenéra.... asi tak
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
02. 08. 2015 v 20:47Off-line Anonym
Dřív sem posiloval,chvilku,než mi někdo ukradl činky,posilovnu mám z ruky a navíc to stojí peníze... a nemalý,tak si chci udělat domácí fitko,ale potřebuju se do toho dostaat,jinak máte pravdu,neumim například pořádně kliky,...a myslím si že osobní trenér by mi mohl pomoct,okolí K.Vary.
02. 08. 2015 v 21:51Off-line colombo  (103/192/90)
Anonym: šetři, šetři, šetři.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 08. 2015 v 22:37Off-line sport98  (25/183/63)
Opět experti z nakluky.cz :D
Mít osobního trenéra každý určitě z finančních důvodů mít nemůže. Základní věci, i jak dělat cviky si klidně každý může nastudovat sám a myslím, že mít osobního trenéra, pokud neděláš nějaký sport vrcholově, je maximálně tak vymoženost bohatých lidí. :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
03. 08. 2015 v 00:47Off-line fopolo  (28/186/82)
Pokud člověku nejde o vrchol tak si vystačí sám. Je i mnoha trenérů, kteří jsou pozadu a dokážou doporučit věci, které tě můžou poškodit. Pokud jde o posilku doporučuji začínat s menší váhou a víc opakování, aby sis nacvičil techniku a vyhnout se cvikům s volnou osou. Počíst o technice na netu, vyzkoušet před zrcadlem, obkoukat od ostatních v posilce bo zeptat se taky neuškodí. Já spíše viděl problém v tom si večer nedát pizzu, pivka a zakousnout dort, než si dát do těla. 80 procent úspěchu je z kuchyně...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 08. 2015 v 11:16Off-line strainer  (40/183/76)
Teď čerstvě jsem začal chodit k trenérovi a musím říct, že v porovnání s posilovnou nebo cvičením doma je to lepší. Aspoň pro začátek.
Když cvičím, sleduje, jestli to dělám dobře, případně mě napomíná, abych cvičil správně a třeba si neublížil. Navíc mě "nutí" cvičit tím, že mi počítá opakování a nedovolí mi, abych skončil sérii dřív, protože už na to nemám sílu. Sám bych k tomu vůli asi neměl.
03. 08. 2015 v 11:21Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Tady je zase "rad"..
03. 08. 2015 v 13:09Off-line veez  (37/183/81)
Fopolo: "obkoukat od ostatních v posilce bo zeptat se taky neuškodí"

Obkoukat ale od někoho, kdo má správnou techniku (což začátečník stejně pořádně nepozná). Ve veřejných fitness je bohužel spousta začátečníků, kteří žádnou techniku nemají (jen se pod tím kroutí), anebo těch pokročilých, kteří si už při cvičení mohou ledacos dovolit, což ale začátečníkovi může ublížit.

George_69: "odporučil by som ti ho len na jedno alebo dve cvičenia"

Obávám se, že fitnessový nováček možná za dvě hodiny pochopí, co se na kterém stroji cvičí, ale rozhodně ne se správnou technikou. Na tu bude potřebovat těch hodin aspoň dvacet.

A hlavně nezapomínat na to, že svaly jsou z jídla, ne ze železa.
03. 08. 2015 v 13:12Off-line colombo  (103/192/90)
Je hezké, že skoro každý mladý chce mít super postavu získanou pravidelným cvičením. Nutno však říci, že pro mnohé díky lenosti to zůstane pouhým snem a přáním.
03. 08. 2015 v 13:57Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Rozumbrada colombo asi uz vycerpal pocet prispevku pro srpen, co maji hlavu a patu..
03. 08. 2015 v 13:59Off-line colombo  (103/192/90)
George69: Je opět zajímavé, že tolik zkušeností s fitkem a osobním trenérem má 15 letý kluk... :-) :-)
03. 08. 2015 v 14:00Off-line colombo  (103/192/90)
Sonicboom: Tobě ač 52 let biologicky, tak myšlenkově jsi v penzi již takových 10 let, co ??
03. 08. 2015 v 14:04Off-line colombo  (103/192/90)
George: ještě k tvé narážce zda hovořím o sobě: já aktivně sportoval od 16 do 38 let. Až dokážeš alespoň to samé, tak mě komentuj. V opačném případě k tomu nemáš právo, smrade.
03. 08. 2015 v 14:25Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Colombo, jeden z tech, co si mysli, ze davne uspechy(?) a vek jsou podminkou pro pravdu a spravny nazor :D Ja sem sportoval, ja sem zazil, ja sem toho dokazal..Trapne..Mozna u nekoho vzbuzuje soucit, u me posmech :D
03. 08. 2015 v 15:12Off-line Anonym
Já jsem cvičil jen bench press s velkou osou a s dvěma malýma činkama a to jenom chvíli ,ale bavilo mě to,nakonec mi to někdo ukradl,policie na to samozdřejně že nepřišla,jak jinak,no nebudu lhát,mám i nadváhu.

Také bych si chtěl ty činky znova koupit,když mi je někdo ukradl,tak posilovací lavice je mi v podstatě k ničemu,už tam mám jen sklápěcí křeslo na břicho a tu posilovací lavici..

Možná to bude znít směšně,ale také jsou další věci,co si chci nakoupit a to běžecký pás,aspon za 25 000,- ,motorový.Aby aspon byl odpruženej a dalo se na tom běhat a hubnout.Ještě tak stojan,bicepsovou opěrku,a nakonec věž a třeba hrazdu,ale to už mluvim dost z cesty...........................

Jeden mi doporučil dietní stravu,kterou mám v úmyslu dodržovat.

Jinak se dočítám zajímavé věci,toho trenéra by jsem chtěl skusit,pokud by mi to pomohlo,potřebuju někoho kdo by mi to ukázal,naučil a byl na mě tvrdý...protože mě můžou za pár let hrozit zdravotní komplikace,třeba cukrovka.

Už ted mám vysokej krevní tlak a také to moje kouření dává na plíce,pořádný záhul,ale celou diagnozu vám nebudu vypisovat....

Samozdřejně pořád studuju,je mi 19 let, a až mi začne zase ta škola,tak si to budu muset rozvrhnout,abych stíhal učení i posilku.
Nevíte jak je to s tím časem a na jak dlouho??Nebo to si můžu zařídit na jakou dobu budu mít toho trenéra???Bohužel času nebudu mít až tolik.....proto si to musím rozepsat na celé týdny...
03. 08. 2015 v 17:49Off-line Keriim  (63/187/95)
Podívej kdo chce hledá způsoby a kdo nechce hledá důvody.
Vždycky je nejlepší chodit do posilovny a pro začátek si vzít trenéra. všechny návody posbírané na internetu a nebo po kamarádech ti mohou spíše uškodit, zrovna tak rady od některých cvičenců ve fitu. Věř mám s tím zkušenosti.
04. 08. 2015 v 12:50Off-line esthetique  (41/-/-)
Strainer: dík, žes mi potvrdil, že JE TO O VŮLI. ikdyž jsi tak nějak omylem začal svůj příspěvek o tom že s trenérem to je lepší....
pokud se člověk opravdu nedonutí udělat předem stanovený počet opakování (já 25-40, ale to je na každém individuálně) a ani není schopnej si nahlas sám počítat, tak opravdu může zůstat tlustej, hnusnej, bez vůle a nikomu nebude chybět, ha h ah ha ha
04. 08. 2015 v 12:53Off-line esthetique  (41/-/-)
Anonym (Fitness) je opravdu vidět, že nevíš, co s prachama a nebo neumíš nakupovat. nepotřebuješ motorický pás, nepotřebuješ si to dělat lehčí, potřebuješ ZABRAT, takže PÁS BEZ POHONU, dokonce nemusí mít ani plynule regulovatelný sklon, úplně postačí ALPININGOVý PÁS S fixním sklonem,kde odpor pásu tě donutí se zapotit... hlavně začít
04. 08. 2015 v 15:38Off-line Keriim  (63/187/95)
Příroda na běhání je lepší
04. 08. 2015 v 18:22Off-line Anonym
Esthetique a motorový pás tě nedonutí se zapotit?Myslíš si že pro začátek zvládnu běhat 20 minut bez přestávky?
¨
A mimochodem nemám nic proti běhání v přírodě,ale v zimě nebo v létě si jít zaběhat někam do lesa bude asi problém co?Klíštata,kluzkej sníh atd...a u nás v okolí není kde bych si mohl v soukromí zaběhat :))))

Zabrat snad můžu na činkách ne?
04. 08. 2015 v 18:36Off-line esthetique  (41/-/-)
Ty ho nepotřebuješ, chápeš, ten obyč pás tě vyjde na pětinu: je to o tom vlízt na ten pás, rozejít se na rychlost, kterou udržíš a vydržet 20minut. přesně tak to dělám já, 3x20 minut = 3x 1km KAŽDÝ DEN (maximální náklon) a budeš mít postavu jak pán bůh, je to o té VŮLI A MOTIVACI, CHÁPEŠ?!??!?, pokud si myslíš že drahý pás tě bude motivovat na něj vlézt, může se ti stát, že se ti bude doma prášit na drahý pás a to bude vše....

pás s náklonem má obrovskou výhodu: CHŮZE DO KOPCE JE FYZIOLOGICKY NEJPŘÍHODNĚJŠÍ POHYB. nebolí z toho kolena a milion dalších věcí, chůze do kopce je prostě pohodlná (ačkoliv to může znít divně) a navíc je to AEROBNÍ CVIČENÍ, ZADÝCHÁŠ SE, ZAPOTÍŠ SE A TO JE TEN ROZKLAD TUKŮ NA ENERGII PLUS VODU PLUS TEPLO A o to ti de. na mašinách jsem schopnej odcvičit svoji sadu a nezapotit se vůbec. TO BYCH BRAL JAKO DOPLNĚK. můžeš skákat aerobik, jezdit na kole sem a tam nebo čutat fotbal, to je úplně jedno, ale potřebuješ hodně dýchat a hodně potit=SPALOVAT TUK....
takže tak
04. 08. 2015 v 18:53Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Uz jsem myslel, ze uz estetik ma vrchol d***lity ve svejch prispevcich za sebou a ono ne..:DDD
04. 08. 2015 v 19:06Off-line Keriim  (63/187/95)
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody, kecá se tu a kecá se tu
04. 08. 2015 v 19:29Off-line esthetique  (41/-/-)
Sonicboom> házet slovíčkama umí každý sonicocot, tak nám tady napřed zkus vysvětlit v čem nemám pravdu a nebo si svoje trapné výlevy nechej na jinam
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 08. 2015 v 20:35Off-line Anonym
Bude možná lepší,když se na to zeptám odborníka,tahle diskuze nikam nevede.....

"misacek1002" = Běž se radši dívat na Scooby Dooa :))
04. 08. 2015 v 21:52Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Ano, bude lepsi, kdyz napises na specializovane forum a ne tady..
05. 08. 2015 v 01:34Off-line Stiflerr  (31/178/75)
Kulisekk: Martine nesouhlasil bych s tím,že to je zas tak levná záležitost...
Pro tvého tátu to třeba moc peněz není,ale pro někoho to může být docela veliká částka !:)

A jinak si myslím,že pokud je člověk cílevědomý a chce opravdu nějak vypadat a něco dosáhnout,tak žádného osobního trenéra nepotřebuje:)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 08. 2015 v 20:49Off-line esthetique  (41/-/-)
Ne, nemusíš na specializované fórum, potřebuješ SE začít HEJBAT
takže tak
08. 08. 2015 v 18:36Off-line Anonym
Ano,v těhletěch vedrech běhat někam do lesa,kde je plno klíštat,vos atd..se mi moc nechce,v zimě je zase náledí,běhat bych šel ven,ale v našem okolí není prostě kam,a navíc to běhání u nás v přírodě není tak normální,jako třeba v Americe,kde je běhání všude možně už pravidlem.
08. 08. 2015 v 18:37Off-line Anonym
Já nebydlím ve městě,to je ta nevýhoda Kapitalismu :)))
08. 08. 2015 v 20:21Off-line esthetique  (41/-/-)
Dyť je úplně JEDNO, KDO TĚ PŘI TOM VIDÍ A CO SI MYSLÍ!!! je to o tobě!!!
TY CHCEŠ ZHUBNOUT!!!
ZKUS SI OBAVY O TO, JAK VYPADÁŠ, NECHAT NA DOBU, AŽ BUDEŠ TROCHU VYPADAT (K SVĚTU) do tý doby si každej řekne tak maximálně: hm, ten to potřebuje....
asi tak
09. 08. 2015 v 01:47Off-line Anonym
Není to jedno,mě to rozptyluje,radši cvičím v soukromí.........
09. 08. 2015 v 10:38Off-line esthetique  (41/-/-)
Takže u televize.... ha ha ha ha ha ha
09. 08. 2015 v 10:48Off-line Anonym
Ne
09. 08. 2015 v 15:33Off-line Keriim  (63/187/95)
Tak se dále vymlouvej, pořád jen negace, pak ti nepomůže ani pán Bůh
10. 08. 2015 v 12:30Off-line Projekt  (48/177/74)
Vím o cvičení vše a věř mi , že se musíš naučit naslouchat tělu . Pokud chceš sčímkoli poradit tak mi napiš do správ, jelikož jsem dřív dělal kulturistiku ,,,,
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload