Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Proč nikdo nechce pracovat v Globusu?

03. 08. 2015 v 12:40Off-line Anonym
Ahoj,jsem asi dva týdny na brigádě v Globusu a během tý doby z našeho úseku odešli 3 lidi. Nadávaj jak je to tam špatný,jak támhle by se měli líp atd... A když se zeptám co se jim nelíbí tak mi odpoví že to brzo poznám sám. Ale já si stěžovat nemůžu, protože se ke mě chovají celkem slušně. Ano máme šílenou šéfovou která občas dá 4úkoly/člověkovi během hodiny který nejsou splnitelný :D Teď každýmu na úseku z centrály přidávájí přes 3000,- ke každé výplatě. Tak v čem může být problém? :O Tohle fakt nechápu...
03. 08. 2015 v 13:35Off-line colombo  (102/192/90)
Anonym: Problém může být jednoduše v tom, že dnes spousta lidí si neustále na něco stěžuje, mnozí vidí problém už v tom, že se po nich v práci požaduje aby pracovali. Vím, o čem píši, vidím to u nás ve firmě. Postupem času dost lidí odešlo a ejhle - dost se jich také vrátilo zpět (bylo-li jim to umožněno). Člověk je věčně nespokojený tvor. Super je to, že nikdo nikomu nebrání, aby zkusil štěstí jinde.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 08. 2015 v 14:27Off-line onlip  (60/180/84)
Když tu Globus začínal, měl jsem řadu problémů s cenami, což bylo většinou podvodem našich pracovníků. Majitel si to zařídil tak, že snad 20 let kolize nejsou. Z mého pohledu je to nejspolehlivější řetězec.
03. 08. 2015 v 20:07Off-line comrade  (39/195/102)
Možná to bude právě tím, že ty jsi tam jenom na brigádě.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload