Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Odborná gay kniha

04. 08. 2015 v 14:58Off-line Anonym
Ahoj všem!
Mám tak trošku netradiční dotaz. Jde o to, že jsem přečetl knížku o rozdílnosti mužů a žen, která mimo jiné rozebírá soužití mužů a žen, jaké problémy a proč ve vztahu vznikají atd. Takových knížek už jsem viděl nespočet, ale nic mi to nedá, když jsem gay. Proto mě zajímá, zda už se někdo zabýval gay vztahy a napsal o nich knížku. Zkrátka jestli existuje něco co popisuje problematiku soužití dvou mužů?
Díky za odpověď a za případné typy...
04. 08. 2015 v 15:34Off-line Mio6602  (103/-/-)
Je to jen domněnka a možná někdo ještě překvapí s nějakým titulem, ale hádal bych, že nic takového nebude. Nakladatelé se řídí nemilosrdným marketingem. Kolik lidí by si asi takovou knihu koupilo? Je jen relativně malé procento těch, kterých se týká. Z těchto lidí někteří nepřečetli ani Ferdu mravence. Další potenciální čtenáři by si ji rádi přečetli, ale zadarmo staženou z netu. No a těch pár platících čtenářů už by asi náklady nepokrylo.
Ale jen tak přemýšlím nahlas. Třeba se mýlím ;)
04. 08. 2015 v 15:40Off-line igy  (38/173/81)
Já myslím, - pokud tedy mluvíš o knihze "proč muži lžou a ženy pláčou" nebo jiné podobné - že i taková kniha ti může dát. Jsi sice muž, ale tak nějak trochu "žena". Teď to nemyslím nijak urážlivě, i odborníci spekulují, že gayové mají "ženský" mozek. Takže myslím, že ti to něco dát může. Můžeš se v tom najít a poznat své klady i zápory, zvyky... Ostatně tyto knihy stejně nemají složit jako jasné návody na řešení situací a tak. Podstatou těchto knih (krom zisku) je otevřít mysl, aby se člověk zamyslel nad sebou, nad jinými, a byl více chápavý.
Nicméně bych se velmi zdráhal nazvat tuto knihu "odbornou".
04. 08. 2015 v 15:40Off-line Anonym
Tak to asi budu muset udělat nějakou reformu a po zabýváním se gay vztahů napsat knihu :D
04. 08. 2015 v 15:43Off-line Anonym
Asi máš pravdu igy... Je to konkrétně kniha Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách. Je pravda že jako gayové v sobě máme i ženské zastoupení, díky té knihy jsem taky zjistil jaký jsem mix, něco ženského, něco mužského. Ale stejně je tam ta zvědavost v oblasti gay vztazích...
04. 08. 2015 v 15:54Off-line Radek1951  (72/175/75)
Zkus se podívat na : www.queershop.cz, nevím jestli tam najdeš něco odborného, ale nabídka knih, časopisů a jiných věcí pro gaye a lesby je tam docela široká.
04. 08. 2015 v 16:38Off-line Mio6602  (103/-/-)
Jen když mám teď chvíli čas, tak ti dám aspoň jeden zajímavý tip. Nejedná se sice o odbornou literaturu, ale určitě stojí za přečtení. Knížka se jmenuje "Perský chlapec" od spisovatelky Mary Renault. Děj se odehrává v době Alexandra Velikého a celý jej vypráví právě tento chlapec, který se k Alexandrovi dostal jako sluha. Čte se to jedním dechem, dozvíš se jednak něco zajímavého o historii a nevyhýbá se ani tématům vztahů mezi muži. Děj je (podle epilogu) částečně zrekonstruovaný, některé závěry jsou pak domněnky na základě zjištěných faktů. Vřele doporučuji.
04. 08. 2015 v 16:47Off-line Anonym
Díky za typy :)
04. 08. 2015 v 17:47Off-line colombo  (103/192/90)
Nejlepší gay knihu by zaručeně napsal buď Zelenka nebo Červenka.
04. 08. 2015 v 19:49Off-line esthetique  (41/-/-)
Tipy s měkkým, jinak vše ostatní lépe s tvrdým, ha ha ha ha
05. 08. 2015 v 00:02Off-line Anonym
Já si nikdy nezapamatuju kdy je typy a kdy tipy, ale obě varianty existují!
05. 08. 2015 v 00:32Off-line jj217  (29/188/113)
Pointa je v tom, že to nejsou varianty, varianty bývají zaměnitelné :P
05. 08. 2015 v 05:35Off-line Mio6602  (103/-/-)
Asi tak anonyme koumáku :) Když někdo tipuje výsledek, tak dává tipy. Ale třeba si pěkný typ (čili týpek), tak ti to odpusíme :D
05. 08. 2015 v 15:42Off-line Anonym
To je skvělá pomůcka :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload