Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Where did all the good men go?

19. 08. 2015 v 14:38Off-line Petr92  (32/174/65)
Je to jenom můj pocit, nebo je to skutečně tak, že kluk co se snaží v dnešní době najít slušnýho kluka co má dobrý srdce a se kterým by se dalo začít budovat něco vážnýho a skutečnýho má zkrátka smůlu? Nebo se všichni takoví schovávají a na stránky jako jsou tyhle nechoděj? V tom případě se ptám - kde jsou? :D

Ne vážně... už roky a roky se snažím po netu (jinak nevím a nemám kde) seznámit s fajn klukem a furt se mi to nedaří :/ nevím co dělám špatně. Samota mi leze na mozek takovým způsobem že si říkám že jestli se to nezmění tak z tohohle světa radši odejdu.

Máte to někdo podobně? Případně je tu někdo takovej komu se skutečně podařilo přes net navázat vztah?
19. 08. 2015 v 14:57Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
"Samota mi leze na mozek takovým způsobem že si říkám že jestli se to nezmění tak z tohohle světa radši odejdu."
Děkuji (dračímu)bohu za to, že jsem samotář. Za takovou sračku bych si šel minimálně škřípnout prsty do dveří.

Nevím, nevýjde lépe "mít v pyči" a čekat, že se něco najde?
Ano, vztahy přes net se mi podařilo navázat, trochu rozestavět avšak o jejich délce a kvalitě zde hovořit nebudeme.
Od zdejších dostaneš radu - vyraž do buzince, tam je takových řada. Boužel, na poetické setkání v parku čekáš marně, leda bys vyrazil s kamarádem heterákem jen tak ven. :D
19. 08. 2015 v 15:11Off-line johnj  (40/186/82)
Ale my tu pořád jsme. Samozřejmě bez fotografie na profilu a tak maličko v ústraní, abychom vám nepřišli moc okoukaní a příliš známí, až se konečně rozhodnete, že to myslíte opravdu vážně, a začnete nás skutečně poznávat. A nemysete si, že se necháme poznat jen tak kdekým, kdo proběhne okolo. Snaha se cení. Tak do toho!
Hodně štěstí!
:)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 08. 2015 v 15:20Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Snad si nemyslíš, že těch všichni začnou oběhávat anonymní profily bez fotky, a hledat, jestli náhodou za nějákým nesedí ukrytý poklad. Vtipálku.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
19. 08. 2015 v 15:31Off-line Gliese581c  (39/176/78)
To tady ted bude kazdy den nekdo brecet, ze je sam a neumi si nikoho najit?
19. 08. 2015 v 15:38Off-line Petr92  (32/174/65)
Přesně co jsem čekal. Jedna zahořklá cynická odpověď za druhou ...
19. 08. 2015 v 15:47Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
A co bys ještě chtěl víc, vole, modré z nebe? Nemám Ti rovnou hodit údaje od svých herních acc?
19. 08. 2015 v 16:10Off-line Gliese581c  (39/176/78)
Ok, tak ja ti dam jednu radu- sebelitost je u chlapa asi nejvic asexualni vec. Zbav se ji a pujde to lepe.
19. 08. 2015 v 21:27Off-line esthetique  (41/-/-)
No uz brzo sem prestanu chodit, takze si sam na svoji otazku odpovidas spravne....
19. 08. 2015 v 22:00Off-line hipster  (25/-/-)
K***a estetik ide preč, chystajte šampus, ohňostroje, a tortu. Zapíšeme ako štátny sviatok a vyhlásime pracovný pokoj. hell yeaaaaaaaaah 4th of july to môže zabaliť.
19. 08. 2015 v 22:02Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Profil máš celkem v pohodě, vypadáš taky v pohodě, ten povzdech ohledně samoty chápu, ale moc se s tím nechlub, opravdu je to spíš mínus. Problém vidím hlavně ve věkovém limitu - máš ho příliš úzký. Proč by sis nemohl rozumět třeba s 26letým? Měl jsem to kdysi podobně, ale postupem času jsem zjistil, že si (sice jen občas, ale přece) rozumím i s těma, u kterých jsem to nepředpokládal. Takže doporučuju změnit horní hranici. A pak ty děti...no, myslím, že většina gayů po dětech netouží, takže tohle bude možná taky trochu problém. Je to ale všechno samozřejmě o prio***ách a kompromisech.
20. 08. 2015 v 10:37Off-line esthetique  (41/-/-)
Hipster, zklidni svoji nadrzenou p***lku a ztichni, kdyz se bavi dospeli....
20. 08. 2015 v 10:45Off-line esthetique  (41/-/-)
ThomPrag: presne, protoze 26 uz je moc starej prece!!! vsichni touzi po KRASNEM MLADEM BOHATEM PRINCI!!!
uz ale nedomysli, ze ti KRASNI se VETSINOU CELEJ ZIVOT FLAKAJ, takze nejsou bohati, ti BOHATI MAKAJ NEBO PODNIKAJ, protoze NEJSOU KRASNI a pochopili, ze HONIT SE ZA POZLATKEM NEMA CENU a princove jsou zadani, protoze meli to stesti, ze jsou KRASNI A BOHATI TAK AKORAT!!!!
aneb autor dotazu by mel mene koukat na stupidni REALITY SHOW na tom, co zbylo z Mtv a vice by se mel rozhlizet po lidech okolo sebe....
treba objevi krasnyho, obycejnyho, chudyho kluka, co dela u nich v samosce na rohu....
pak uz pujde pouze o "detail": NAJIT ODVAHU A OSLOVIT HO....
takze tak
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 08. 2015 v 11:18Off-line igy  (38/173/81)
Ale co tak zkusit nehledat jenom přítele? Nikdy nevíš, kde se dotyčný skrývá. A jestli tu vůbec je. Já se s mým přítelem, se kterým jsem už sedmým rokem a šestým rokem registrovaný, seznámil v sex klubu. ;)
Ale seznámili jsme se přes kamaráda a hlavně jsme se stali prvně kamarády a samo to přerostlo. A tak to vcelku funguje hodně lidem. Tak proč hledáš rovnou výsledek? Zkus hledat tu cestu. Hledej kamarády se společnými zájmy. Třeba to s nějakým přeroste. Nebo budou aspoň mít další kamarády, se kterými tě seznámí a třeba s nimi to přeroste. A tak dál, až uspěješ. ;)
21. 08. 2015 v 13:14Off-line esthetique  (41/-/-)
Igy: ja se svym prozatim jedinym VAZNYM VZTAHEM (BuzzikX by to automaticky pochopi ljako exkluzivnim) seznamil v Dublinu na hollande u more, kde mi na lavicce v*****il.... a zili jsme spolu (vselijak, to uznavam) 3 roky....; jde o to se nepriposrat z toho, ze jdu na rande a na to RANDE PROSTE JIT.... a MIT TY KOULE PRIPADNE RICT: SORRY, ALE NIC Z TOHO NEBUDE;...to vetsina zdejsich i***tu nedava, radsi si bude 2 roky dopisovat, posilat fotky (a jeste pero mi posli, a jeste kulky mi posli a jeste zadek mi posli a jeste hraz mi posli a jeste chodidla mi posli...... VSICHNI TO ZNAME), aby pres net nasli PRINCE, misto toho, aby investovali 20 minut a otestovali vzajemnou p***azlivost=chemii, ktera bud je nebo neni.... je na to jeden vyraz
PREDPRIPOSRANOST, ktera charakterizuje vetsinu uzivatelu tady....
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 05. 2019 v 23:45Off-line ozvien  (73/-/-)
Je dost velké umění si uvědomit naše preference a ještě k tomu si musíme uvědomit, že se časem mění.
20. 05. 2019 v 09:10Off-line tatrman  (27/-/-)
Esthetique jo časy se mění, ta "předpřiposranost" je dost ovlivněná strachem z AIDS, nemyslíš? Časy woodstocku a hippies jsou dávno pryč. Tady jde o kejhák. :)
20. 05. 2019 v 09:22Off-line DomCub  (38/192/137)
Ano, zato fňukání a sebelítost je opravdu sexy a to ti pomůže někoho ulovit.. A pokud jsi pořád tak sám, tak se zamysli nejdřív nad sebou, většina takových fňuken je sama jen díky vlastní blbosti, nikdo jim není dost dobrej, každej druhej si představuje seznámení s dokonalým, úžasným, bohatým, krásným nadsamcem, protože jste úplně degenerovaný i***tskýma seriálama a filmama a neuvědomujete si, že někdy se lze zamilovat i do někoho, kdo je obyčejnej jako hnůj, nemá zlatou kreditku, nebude vám kupovat drahý dárky a sponzorovat vás. Jenže to je utopie, ono je jednodušší fňukat.
20. 05. 2019 v 09:25Off-line rosju  (53/170/78)
Taky bych to neviděl tak černě, samozřejmě nesmíš spoléhat jen na tento web, zkrátka udělat pro to víc
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload