Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Najdu jednou tu pravou lásku?

21. 08. 2015 v 01:48Off-line Anonym
Už od svých 16 let hledám toho správného partnera pro život. Zatím se tak nestalo. Neříkám, že jsem nepočítal s tím, že mi to bude trvat dlouho. Ono je přirozené, aby se v mlád prostřídalo několik lásek. Teď po dvou pořádných vztazích, na které budu s potěšením vzpomínat. I když mam pocit, že jsem je pokazil já. Si pokládám dvě docela důležité otázky. Jak dlouho to bude ještě trvat? A není to náhodou mnou, že ty vztahy co jsem měl nevydržely? Neuvěřitelné, jak nad sebou člověk přemýšlí, když se mu něco nedaří.
21. 08. 2015 v 06:43Off-line Gliese581c  (39/176/78)
To je spis otazka na kartarku :-D
21. 08. 2015 v 09:07Off-line PinkDonut  (24/-/-)
Neumím ti poradit ve tvé samotě.. ale můžu ti poradit, že se ve slově anonym měkké ''i'' nepíše ;) :DD
21. 08. 2015 v 09:17Off-line colombo  (103/192/90)
Anonym: V 16 ti máš za sebou dva "pořádné" vztahy ?? Jak dlouho trvaly ony "pořádné" vztahy ?? Tvl, s tebou je sranda :-)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
21. 08. 2015 v 09:36Off-line poklad  (29/177/69)
Colombo: "Už od svých 16 let hledám" neznamená, že mu je 16...
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 08. 2015 v 09:39Off-line colombo  (103/192/90)
Poklad: V 16 ti není člověk vyzrálý na "pravou lásku", v tom věku se většinou ještě nevyzná ani sám v sobě. O moc víc mu dnes asi nebude.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 08. 2015 v 10:35Off-line poklad  (29/177/69)
To je jen tvoje domněnka...
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
21. 08. 2015 v 12:25Off-line esthetique  (41/-/-)
No, psal jsem to tu asi tisickrat, takze znovu pro tebe: mene koukat na televizi a na filmy s tema PRAVYMA LASKAMA a radeji otev*** oci a koukat kolem sebe, jak jsou lidi bezcitni a mnohdy bezduvodne, ale s jistym zadostiucinenim si navzajem ublizuji....
trosku se zamyslet nad realitou , kterou nam prezentuje Hollywood a tou skutecnou REALNOU REALITOU....
pak ti treba dojde, ze vetsinou, kdo bude milovat tebe, toho nebudes milovat ty a obracene,
ZIVOT JE KOMPROMIS..... zapomen na romanky pro -nactilete a zacni uzivat zivota..;.
hledat VZTAH A LASKU a usadit se muzes nejdriv za 10 let, do te doby budes moc blbej a nezkusenej, abys neco takoveho zvladnul;;;;
pa pa
08. 08. 2017 v 22:16Off-line smaragd15  (22/180/85)
No vidim colombo že ty sa v nás mladých veľmi nevyznáš.Tvrdíš hovadinu že nevieme kým sme.Jedine kto nevie kto je je bisexuál jemu to furt v hlave prepína a nevie či je na chalanov alebo na baby.Keď už fakt nevieš čo písať tak nepíš.
09. 08. 2017 v 00:26Off-line JohnnyG  (26/178/84)
Mám přítele, který je ve spoustě věcech podobný a tím nemyslím stejný. Přemýšlí podobně, má podobné názory, baví ho stejné věci ... jsme spolu 2 měsíce a lidi co nás znají si myslí, že z těch několik let co jsme se znali (a nevěděli o své orientaci) jsme většinu doby spolu. Není to pravda, jsme spolu jen ty 2 měsíce a do té doby jsme byli pouze kamarádi z hokeje, protože jsem si nepřiznal že jsem gay a teď je mým prvním opravdovým vztahem. Jde na tom hezky vidět že pravá láska existuje a když ji najdeš, jde čas stranou. Svého miláčka jsem našel náhodou a byl velkou část mého života na dosah ruky a dali jsme se dohromady zrovna v době, kdy jsem na lásku přestával věřit. On, můj "princ na bílém koni" mě z toho vysvobodil. Měl narozeniny a chtěl dáreček, tak když zavřel oči, vytušil jsem že to mám udělat, že je správné ho políbit. A tak jsme se dali spolu dohromady, přestože jsme předtím ani jeden vztah s klukem neměli.
09. 08. 2017 v 00:37Off-line pear  (103/-/-)
Jako anonym ji určitě nenajdeš.
09. 08. 2017 v 03:14Off-line MICH  (28/189/71)
Říká se že na kazdého nekdo nekde ceká ! Nic si s toho nedelej na me taky nikdo nečeká ! Vlastně jo čeká (práce,daně)ale to čeká i tebe ! :D kazdopadne nejsi sam kdo je s tohocna větvi
10. 08. 2017 v 23:10Off-line iglw  (48/172/77)
Najdeš,hledej!!!
24. 08. 2017 v 10:31Off-line Betonica  (39/191/93)
Nepises, kolik ti je roku a vic o svych vztazich. Myslim ale, ze neni potreba se nejak extra snazit hledat. Clovek prochazi kde cim a sbira zkusenosti a stava se den za dnem jinym clovekem. A kdyz se to pak secte po letech, tak clovek v 16 a tentyz clovek v 26 jsou dva ruzni lide. Z toho pak logicky vyplyva, ze i jejich preference se meni tak, jak se meni ti dva lide v odstupu casu.

Nemyslim si, ze bys vztahy pokazil. Nebyva zvykem, aby vztah skoncil proto, ze jeden dela neco spatne a druhy je svatej. Obvykle byvaji priciny nekde mezi. Proto neni potreba se obvinovat. Je spis potreba po case se podivat na priciny, snazit se pochopit souvislosti a odnest si krom vzpominek i lekci.

Clovek, kterej ma takovyhle lekce a kterej zaroven nezije v minulosti (idealne, kdyz se k tomu vsemu ma clovek rad), je pro ostatni lidi atraktivni, protoze z neho vyzaruje jistota a klid. A do techto mist bych na tvem miste smeroval. Ostatni, vcetne partneru, prijde jaksi prirozene.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload