Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nohy, ponožky, topanky

26. 08. 2015 v 14:22Off-line Chillibabana  (31/-/-)
Ahojte Chcel by som vám opýsať môj problem ktorý mam už od detstva kedy som už obkukoval v materskej skôlke nohy vyhovávateliek. Tak toto mam až do dnes a to mam 25r. najviac milujem pekne baby v kotníkových ponožkách ale aj všetko co maju obuté v rátane ich nôch samotných. Problem mám s tým že sa za to celý život hanbím a nikomu to nerozprávam. Mal som v živote sťastie ked som mal asi 17r. tak som mal babu ktorá mi nožičky bez problémov dala :) ale teraz som už dlhé roky bez toho a ja idem zošaliet. Neviem čo mam robiť a nechcem to hovoriť ani kamarátkam ani ich nečo pýtať. Mám v pc len fotky zo školy kedy som dávnejsie fotil nohy spolužiačok :D ale to je tak všetko. Bojím sa že sa zbláznim alebo začnem fakt pýtať kamarátok ponožky alebo nohy a budem za to odsúdený... Neda sa s tym nejako pomocť? rozmyšlal som aj nad odstránenim vajec. A ešte mi prepáčte toto je asi gay poradna...ale nič lepšie som momentálne nenašiel
26. 08. 2015 v 14:36Off-line Gliese581c  (39/176/78)
Heteraci maji urcite taky seznamku pro fetisisty...
26. 08. 2015 v 19:37Off-line FrancoXPERIA  (37/171/78)
Furt lepší pohladit hezkou, hladkou a opálenou nožku, než se celý pomatlat promiňte mi - výkalem, či jiným fekálem.. :-D :-/
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 08. 2015 v 23:56Off-line colombo  (102/192/90)
Proč máš v profilu napsáno 22 let a teď píšeš 25 ??
27. 08. 2015 v 00:17Off-line Chillibabana  (31/-/-)
Lebo som to na rychlo spravil. Chcel som sa niede vykecat aj ja už prepač.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload