Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Submisivní sex

30. 08. 2015 v 20:08Off-line Anonym
Zdravím, mám hrozně rád submisivní sex. Být pro toho pána otrokem, nechat se svázat, použít na mě bičík, důtky, paví oko, led atd. Něco jako ve filmu fifty shades of grey. Myslíte že to je úchylka nebo úplně normální? Popř. je tu někdo kdo takového submisiva hledá?:-)
30. 08. 2015 v 20:33Off-line inteligentni_lvicek  (33/175/75)
Jak chápeš slova "úchylka" a "normální"? Ono bez toho nemá na ty otázky smysl odpovídat. Lidí podobně zaměřených je celkem dost. Alespoň trochu představa submisivity vzrušuje pravděpodobně desítky procent lidí. Lidi, které to vzrušuje hodně, bych odhadoval na jednotky procent. Pokud si dokážeš najít způsob, jak svoje touhy uspokojit bez ubližování sobě nebo jiným a ukočírovat je v daných mezích, tak není co řešit. Kromě toho, kde najít vhodného partnera. Já jsem sám spíš submisivní, ale představa zahrávání si se submisivem mě také nenechává úplně chladným. Ale vzhledem k mé orientaci bys musel být mladý a vypadat ještě mladší. ;)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 08. 2015 v 22:01Off-line rosju  (53/170/78)
Mě se BDSM praktiky líbí a používám je. Nikoho k nim nenutím a je mi jedno, když se někomu zdají úchylne.
30. 08. 2015 v 22:12Off-line esthetique  (41/-/-)
S tebou bych si pohral
31. 08. 2015 v 10:25Off-line Anonym
Aha dík :d
31. 08. 2015 v 14:21Off-line igy  (38/173/81)
Ach jo. Jsem na bdsm-hetero seznamku kdysi psal, že jsem rád, že jsem gay, protože si umím představit ty nadržené slečinky, které po shlédnutí padesáti odstínů nabydou mylný dojem, že znají a chtějí BDSM... A už je to i tady.
Jinak úchylka to samozřejmě je, ale to je i homosexualita. Rozhodně tě to nemusí zastavovat, abys tuto úchylku objevoval a užíval si ji. A že je hodně co objevovat ;o) Ale pokud někdo hledá "takového submisiva", tak o něm potřebuje vědět víc, než co jsi napsal. Neměl jsi to psát anonymně ;)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload