Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak říct rodičům že jsem gay?

08. 09. 2015 v 16:28Off-line Anonym
Už mě to v sobě dusí jak tajím že jsem gay potřebuju už to říct ale strašně se bojím co bude :/ je mi 16 /...Každej z nás to určitě už měl pocit že nepatří do rodiny( party) jen kvůli tomu že je gay?...Poraďte aspoň jak naznačit a pod... :(
08. 09. 2015 v 16:56Off-line HardMode.Vesporax  (25/170/60)
Já třeba čekal než si někoho najdu, a až pak jsem s tím šel ven.
08. 09. 2015 v 18:03Off-line Vlado2  (59/180/80)
Nějak nechápu, proč si myslíš, že všichni touží po tvém přiznání (k čemukoli). A už vůbec nechápu, proč se domníváš, že vlastně nepatříš do žádné „lidské“ společnosti, protože jsi gay. Pokud by tě rodiče nutili, aby ses okamžitě oženil – to by byl problém. Pokud by přátelé chtěli, abys pravidelně chodil na demonstrace proti gayům – to by mohl být taky problém. Potíž by mohla také nastat, kdyby celá vaše „parta“ chodila pravidelně kolektivně š***t hnusnou sousedovic Boženku.
Ale pokud máš dojem, že zrovna ty jsi jakýsi jiný živočich (než všichni ostatní), tak se hrdě postav na náves, na břiše s cedulí JÁ NEJSEM ČLOVĚK, JÁ JSEM BUZERANT. A vezmi si i bubínek – aby tě někdo náhodou nepřehlédl! Jen tě ujišťuji, že pak už s tebou nepůjde nikdo ani na třešně. Ne proto, že jsi gay, ale proto, že jsi blb, který na sebe vyžvaní i to, co zas tak moc nikoho nezajímá.
Když trochu zapřemýšlíš, tak ti třeba včas dojde, že informaci o tvé sexuální orientaci vůbec nikdo k životu nepotřebuje. Ani tvoji rodiče – alespoň určitě ne v této chvíli. A pokud nemáš jiné, závažnější problémy, potom ti docela závidím.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload