Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Barevné kontaktní čočky

13. 09. 2015 v 14:18Off-line fritzpatrick  (81/191/77)
Jaký máte zkušenosti s čočkami?... Chtěl bych si objednat z netu... Big eyes dolly black nebo Pretty hazel čočky... Jsou zvětšovací :D moc se mi líbí... ale bojím se že mi nesednou prý se musí k očnímu aby změřil průměr ale to se mi nechce :D...
13. 09. 2015 v 15:31Off-line Kaeltin  (28/183/96)
Ja si kupujem bežne farebné šošovky (crazy) nedioptrické.... mal som už červené, zelené, teraz mám čierne.... :D a vždy mi sadli, chcel som raz aj scrella... celoočné, ale suma 92 € ma odradila :D
13. 09. 2015 v 15:37Off-line fritzpatrick  (81/191/77)
Tak myslíš že na tom až tak nezáleží? na tom průměru?.. :D Víš aby mně netlačily nebo nedráždily oči.. nechce se mi k očnímu... jinak dík za příspěvek..
13. 09. 2015 v 17:04Off-line colombo  (102/192/90)
Bez očního lékaře nic nepodnikej.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 09. 2015 v 18:06Off-line poklad  (29/177/69)
Není to až tak důležité... Osobně nosím už 5 let čočky jiného průměru než bych měl (můj průměr je atypický a čočky pro mě jsou strašně drahé)... Pokud by šlo o občasné nošení. Dlouhodobé nošení ale nemusí být příjemné a pouze po poradě s očním lékařem...
13. 09. 2015 v 18:40Off-line JenHalucinace  (103/230/-)
Nosím teď korejské GEO tuším, že se jmenují nějak Super Angel Grey. Spousta lidí nikdy nebyla u očního a nosí čočky. :D Čekací doba na očního je klidně půl roku, takže počítej, že si počkáš. Taky mi ty čočky 100% neseděly ale ty oči si zvykly a skoro je necítím (Tím nechci nikoho podporovat, aby nosil čočky když mu nesedí.) Dokonce pravému oku seděly líp. Ale nic se nestane, když si tam zajdeš, tím líp.

K vzhledu těch čočkek - Je to dost výrazná změna, když nemáš namalované oči a lidi na tebe budou čumět. Ty čočky co nosím vypadají v podstatě jen černě a šedá není vůbec vidět. Dostávám pohledy jak kdybych byl nějakej těžkej alternativ (Modré vlasy už nemám, tím to nebude).

Na big eye čočky asi doporučím uniqso.com. Tam mají i sclera a věci na cosplay.

A dost často platí, že pohodlnější čočky jsou ty, které obsahují víc vody (většinou rozmezí 38%-55%).
14. 09. 2015 v 07:24Off-line Kaeltin  (28/183/96)
Mne zo začiatku keď som si dával tie šošovky, strašne mi to dráždilo oko :D škrabalo ma to a všetko :D ale po tej polhodke to nejak ustalo :D a teraz keď si už dávam :D ( po skoro roku občasného nosenia) tak ani necítim že ich mám, absolútne pohodlné, tá šošovka je veľmi mekká (aspoň tie crazy ) oni sa prispôsobia oku :D
14. 09. 2015 v 10:34Off-line poklad  (29/177/69)
"Spousta lidí nikdy nebyla u očního a nosí čočky."
To sice ano, ale zrak má člověk jen jeden...

Btw.... Ve většině zemí na západ od nás jsou čočky jen na předpis... On v tom bude důvod....
14. 09. 2015 v 23:46Off-line Kaeltin  (28/183/96)
A v japonsku to má každý druhý :D ono tam nieje čo pokaziť ak niesi úplný krypel a dodržuješ pravidlá :D nespať s nimi, nesprchovať sa s nimi, mať maximálne 9 hodín, potom vyumývať v roztoku, a uložiť do nového roztoku, a toto opakovať pri každom aplikovaní, + šošovky sú len pre jednu osobu, nesmú sa požičiavať...
11. 12. 2015 v 20:34Off-line Matejt  (25/-/-)
Pokud kupuješ nedioptrické oční čočky, je to v pohodě, není moc co zkazit, snad jen nekvalitní roztok, špatné uchování... ale to jsou chyby, které způsobíš jen ty a předejít se jim dá informovaností.
Pokud chceš kupovat dioptrické, je nutné navštívit optika, protože je nutné, stejně jako u brýlí, změřit počet dioptrií. Měří-li se ale oči pro čočky, dojdeš k jinému výpočtu, než u brýlí, což vyplývá ze základní fyziky a posunu ohnisek... Proto nestačí vědět, kolik dioptrií máš u brýlí a je nutná konzultace.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload